"Yem Kontrol ve Takip Sistemi" tanıtım toplantısı yapıldı

İl Gıda ve Hayvancılık il Müdürlüğü tarafından GDO'lu yem ürünlerinde izlenebilirliğin daha etkin ve verimli bir şekilde yürütülebilmesi için "Yem Kontrol ve Takip Sistemi" tanıtım toplantısı düzenlendi.

Güncel 11.12.2017, 19:46
939
"Yem Kontrol ve Takip Sistemi" tanıtım toplantısı yapıldı

Toplantıya İl Müdür Vekili Yusuf Şahinbaş, Gıda ve Yem Şube Müdür V. Münevver Felek Göbel, iyem konusunda faaliyet gösteren işletmelerin yetkilileri ve sisteme giriş konusunda şifre verilmiş kullanıcılar katıldı.

Gıda ve Kontrol Genel Müdürlüğü, Yem Dairesi Başkanlığınca GDO'lu yem ürünlerinde izlenebilirliğin daha etkin ve verimli bir şekilde yürütülebilmesi için "Yem Kontrol ve Takip Sistemi" kurulumunun tamamlandığının belirtildiği açıklamada sistemin 25 Kasım 2017 tarihinden itibaren fiilen kullanıma açıldığı vurgulandı.

Yapılan açıklamada pilot uygulama döneminde İl Müdürlüğünden kullanıcı şifresi almış firma kullanıcılarının ve işletme yetkililerinin sistemi tanıyabilmeleri için Yem Kontrol ve Takip Sistemi, Sistem Koordinatörü Ziraat Müh. Aynur Saraç ve Veteriner Hekim Mustafa Aydoğdu tarafından katılımcılara sunum yapıldığı ifade edildi.

(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
10°
parçalı bulutlu
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@