YEDAŞ’ın bayram mesaisi

Kısa adı YEDAŞ olan Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından Ramazan Bayramı boyunca sahaya anında müdahale edebilmek için gerekli düzenlemeler yapıldı.

Güncel 24.06.2017, 01:41
917
YEDAŞ’ın bayram mesaisi

2011 yılından bu yana elektrik dağıtım sektöründe mükemmellik ve kalite odaklı çalışmalar yapan YEDAŞ, şebeke tesis, izleme sistemleri, Ar-Ge yatırımları ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor. Müşterilerin daha huzurlu, keyifli bir bayram geçirmesi amacıyla Ramazan Bayramı boyunca hem ekip ve araçları ile sahada olacak hem de Şebeke Yönetim Merkezi’nden izleme sistemleri ile sahayı izleyerek hızlı müdahale sağlayacak. Çağrı Merkezi ve Şebeke Yönetim Merkezi vardiya planlarını bayrama göre düzenleyerek çalışan sayısını %30 arttırdı. Ayrıca ALO 186, www.yesilirmakedas.com, YEDAŞ 186 Mobil Uygulama, 0530 1060 186 WhatsApp ve Bip Hattı ve sosyal medya kanalları ile müşterilerin arıza, sokak aydınlatma, elektrik kesintisi, kaçak elektrik kullanımı gibi şikâyet ve taleplerini anında alarak ilgili ekiplere yönlendirecek.

Öte yandan yatırım plânlamaları kapsamında bakım onarım çalışmaları ile şebekenin yenilenmesi, yeni enerji tesislerinin devreye alınması amacıyla yapılan plânlı elektrik kesintilerine bayram boyunca ara verilecek.

Müşterilerin mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmeleri için gerekli hazırlıkları yaptıklarını ifade eden YEDAŞ Genel Müdürü Rıdvan Aktürk, “Hayatımızın her alanında kullandığımız birçok araç gereç elektrikle çalışıyor. Günlük hayatımızı olağan seyrinde devam ettirebilmemiz ve ihtiyaçlarımızı karşılayabilmemiz için elektrik enerjisi büyük önem taşıyor. Ramazan ayı ve öncesinde, ekonomik ömrü tükenen, hasar görmüş, şebeke elemanlarını tespit ederek bakım onarım, yenileme çalışmalarımızı tamamladık. Müşterilerimizin rahat, mutlu, huzurlu bir bayram geçirmesi, istedikleri her an elektrik enerjisine ulaşabilmeleri için saha, Çağrı Merkezi, Şebeke Yönetim Merkezi çalışanlarımızla 7 gün 24 saat görev başında olacağız. İzleme sistemleri, Çağrı Merkezi ve diğer kanallar üzerinden gelen bildirimler doğrultusunda en yakın ekibi yönlendirerek arızanın giderilmesini sağlayacağız.” diye konuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
19°
parçalı az bulutlu
banner303
Namaz Vakti 22 Eylül 2020
İmsak 04:56
Güneş 06:21
Öğle 12:38
İkindi 16:03
Akşam 18:45
Yatsı 20:04

Gelişmelerden Haberdar Olun

@