Yaşlıların en mutlu günü

Çorum Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından 18-24 Mart Yaşlılar Haftası münasebetiyle Kamile-Hacı Ahmet Akdağ Huzurevi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde bir etkinlik düzenlendi.

Yaşlıların en mutlu günü

Çorum Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından 18-24 Mart Yaşlılar Haftası münasebetiyle Kamile-Hacı Ahmet Akdağ Huzurevi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde bir etkinlik düzenlendi.

21 Mart 2018 Çarşamba 00:38
Yaşlıların en mutlu günü

Programa AK Parti Milletvekili Ahmet Sami Ceylan ve eşi Ebru Ceylan, Belediye Başkanı Zeki Gül ve eşi Halime Gül, Çorum Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Yahya Çoban, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Yabacıoğlu’nun eşi Sıdıka Yabacıoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan’ın eşi Havva Candan, AK Parti Belediye Meclis Üyeleri ve Çorum Belediyesi Kadın Kültür ve Sanat Merkezleri Koordinatörü Nuran Hakyemez katıldı.

Kamile-Hacı Ahmet Akdağ Huzurevi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan yaşlıların yaptığı ürünlerin sergisi de protokol üyeleri tarafından açıldı.

Zaman zaman duygusal anların da yaşandığı ziyarette Kamile-Hacı Ahmet Akdağ Huzurevi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan yaşlılara hediyeler verildi. AK Parti Milletvekili Ahmet Sami Ceylan ve Belediye Başkanı Zeki Gül, yaşlılarla uzun uzun sohbet ederek yaşlıları dinlediler. Ziyaretin ardından Ahmet Sami Ceylan’ın eşi Ebru Ceylan, Belediye Başkanı Zeki Gül’ün eşi Halime Gül ve Belediye Başkan Yardımcılarının eşleri Havva Candan ve Sıdıka Yabacıoğlu yaşlılar tarafından yapılan ve satışa sunulan ürünlerden aldılar.

“BÜYÜĞÜ OLMAYANIN KÜÇÜĞÜ OLMAZ”

Kamile-Hacı Ahmet Akdağ Huzurevi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ne yapılan ziyarette yaşlılarla sohbet eden Belediye Başkanı Zeki Gül, yaşlıların toplumun temel taşları olduğuna ve onlara sahip çıkılması gerektiğine vurgu yaptı.

Yaşanabilecek sıkıntıların giderilmesi noktasında da ellerinden geleni yapacaklarını belirten Belediye Başkanı Zeki Gül “Bizlere yol gösterici olan büyüklerimizi ziyaret etmekten dolayı son derece memnunum. Büyüğü olmayanın küçüğü olmaz. Büyüklerine saygısı olmayan insanın küçüklerine de sevgisi olmaz. O yüzden biz büyüklerimize nasıl saygı gösterirsek küçüklerimiz de bizlere öyle saygı gösterirler ümidiyle yaşarız. Yaşlılar haftası olması nedeniyle bugün burada sizleri ziyarete geldik. Sizlerin ne sıkıntısı varsa hemen giderilmesi noktasında da gerekli çalışmaları yapacağız” dedi.

NAZAN AYDEMİR TÜRKÜLERİYLE MEST ETTİ

Huzurevi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi sakinlerinden Nazan Aydemir renkli dakikaların yaşanmasına neden oldu. Gözleri tam olarak görmeyen ve 2 yıldır Kamile-Hacı Ahmet Akdağ Huzurevi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde bulunduğunu belirten Nazan Aydemir, ziyarete gelenlere türküler söyledi. Milletvekili Ahmet Sami Ceylan ve Belediye Başkanı Zeki Gül, Nazan Aydemir’e kendilerine söylediği türkü için teşekkür etti.

(Haber Merkezi)

Son Güncelleme: 21.03.2018 00:40