Yalçın Çiftçi Genel Sağlık İş’e yeniden il temsilcisi seçildi

Genel Sağlık İş Sendikası Çorum İl Temsilciliği’nin Olağan Genel Kurulu gerçekleştirerek il temsilcilik yönetimi ve genel merkez delege seçimleri yapıldı.

Güncel 22.06.2017, 00:23 22.06.2017, 00:24
1516
Yalçın Çiftçi Genel Sağlık İş’e yeniden il temsilcisi seçildi

Cumhuriyetin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve tüm şehitler için bir dakikalık saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan Olağan Genel Kurulda açış konuşmasını yapan Genel Sağlık İş Sendikası Çorum İl Temsilcisi Yalçın Çiftçi’nin ardından Genel Sağlık İş Sendikası Genel Başkanı Zekiye Bacaksız ve Eğitim İş Çorum Şube Başkanı İlhan Yaşar da birer selamlama konuşmasında bulundu. Divan kurulunun belirlenmesi ve il yönetim ve delege adaylarının başvurularının alınmasının ardından oy kullanmaya geçildi. Yoğun katılımın olduğu olağan genel kurula Genel Sağlık İş Sendikası Genel Başkanı Zekiye Bacaksız, Genel Merkez Hukuk ve TİS Sekreteri Selçuk Önce, Eğitim İş Çorum Şube Başkanı İlhan Yaşar ve Çorum Aile Hekimleri Derneği Başkanı Mesut Yetkin katıldı, Yönetim Kurulu faaliyet raporu ve denetim raporlarının okunarak ibra edilmesinin ardından geçilen seçimlerde İl Yönetimine: Yalçın Çiftçi, Derya Yıldız, Veli Nayman; Özgür Şakalakoğlu, Nesrin Özülke, Uygar Yılmaz, Korhan Kanat seçildi.

Seçimin ardından bir konuşma yapan Genel Sağlık İş Sendikası Çorum İl Temsilcisi Yalçın Çiftçi, “Birleşik Kamu İş Konfederasyonuna bağlı Genel Sağlık İş Sendikası olarak; her zaman savunduğumuz ve savunmaya devam edeceğimiz ilkelerimizden asla taviz vermeyeceğiz. Genel Sağlık İş Sendikası Atatürk ilke ve devrimlerine, cumhuriyetin kazanımlarına bağlı, demokratik, laik, sosyal hukuk devletini, üniter devlet yapısını ve tam bağımsız Türkiye’yi savunmaya daima devam edecektir” dedi.

(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
19°
açık
banner303
Namaz Vakti 23 Eylül 2020
İmsak 04:57
Güneş 06:22
Öğle 12:38
İkindi 16:02
Akşam 18:43
Yatsı 20:02

Gelişmelerden Haberdar Olun

@