Veliler sınava girdi

Toki Şehit Şükrü Özyol İlkokulu tarafından velilere yönelik ''Benimle Okur musun?'' adı altında ödüllü kitap okuma yarışması düzenlendi.

Güncel 25.12.2015, 23:16 25.12.2015, 23:16
589
Veliler sınava girdi

Okul Müdür Yardımcısı Abdulbaki Altunay organizasyonla ilgili yaptığı açıklamada, 'Türk Milli Eğitiminin genel amaçları doğrultusunda okul velilerinin, dolayısıyla öğrencilerin dikkatini kitaba çekmek, kitap okumaya olan ilgiyi artırmak ve kitap okuma bilinci kazandırmak istediklerini vurguladı.
Yapılan organizasyonda tüm veliler için Pedagog yazar Adem Güneş'in ''Çocuk Neyi Neden Yapar'' adlı kitabı belirlendiğini ve velilerden kitabın okunmasının istendiğini anlatan Altunay, velilerin belirlenen süreden sonra sınava tabi tutulduğunu, sınav sonuçlarının hemen açıklanarak okul konferans salonunda ödül töreni yapıldığını kaydetti.
Okul Aile Birliği Başkanı Arzu Öztekin de yaptığı açıklamada sınava girip çocuklarının psikolojilisini anlamaya çalıştıklarını belirterek organizasyonda emeği geçenlere teşekkür etti.
Sınav sonucuna göre dereceye giren okul velilerinin bazıları da kazandığı para ödülünü okuldaki yardıma ihtiyacı olanlara bağışladı.
(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
17°
kapalı
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@