Vali Necmeddin Kılıç: “Çorum ülkesi için can verecek insanlar yetiştiriyor”

Vali Necmeddin Kılıç, Şeker Fabrikası’nın alım kampanyasının başlaması nedeniyle yaptığı konuşmada Çorum’da tarım, sanayi ve turizm alanında tüm potansiyellerin tespit edilip projeler hazırlanacağını, yapılacak ne varsa ortak akılla irdelendikten sonra insanların hizmetine sunulacağını belirtti.

Güncel 21.09.2016, 00:41 21.09.2016, 00:42
691
Vali Necmeddin Kılıç: “Çorum ülkesi için can verecek insanlar yetiştiriyor”

Şeker Fabrikası’nda düzenlenen törende yaptığı konuşmada Çorum’un üretmeye devam ettiğini anlatan Vali Kılıç, “Bu topraklar hayırlar üretiyor. Tarıma hayırlar üretiyor, sanayiye üretiyor ancak en önemlisi insan üretiyor. Bu topraklar ülkemiz ve devletin bekası için canını verecek insanlar yetiştiriyor. Devlet bürokrasisine önemli insanlar yetiştiriyor. Önemli noktalarda Çorum’un evlatlarının olduğunu gördük. Bakanımız da Çorum havasını teneffüs ederek yetişmiş ve devletin geleceği konusunda ciddi hizmetlerde bulunuyor bu Çorum için bir iftihar meselesidir.
İlimizin tarımda sanayide turizmde tüm potansiyeli tespit edilerek projeler üretilecektir. Bu ilin için yapılacak ne varsa her şey tasarlanacak ortak akılla irdelenecek ve ilimizin insanının yarınların hizmetine sunulacaktır. Bu konuda bakanımızın da destek vereceğine eminiz” dedi.
(Erkan BAYATLI)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
az bulutlu
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@