Vali Kılıç’tan Sürmen ve kaymakamlar için yemek

Vali Necmeddin Kılıç İçişleri Bakanlığı’nın 30.11.2016 tarih ve 861 sayılı Kararnamesi ile Çorum’dan başka illere atamaları yapılan Çorum ve ilçelerde görevli Vali Yardımcısı ve Kaymakamlara bir veda yemeği verdi.

Güncel 11.12.2016, 23:03
741
Vali Kılıç’tan Sürmen ve kaymakamlar için yemek

Yemekte konuşan Vali Kılıç, Vali Yardımcısı Ali Deniz Sürmen ve Kaymakamlara Çorum’daki hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek, yeni görev yerlerinde başarılı olmaları temennisinde bulundu.

Yemeğe Vali Necmeddin Kılıç ile birlikte Vali Yardımcısı Adem Saçan, Vali Yardımcısı Ali Deniz Sürmen, Vali Yardımcısı Haldun Aksalman, Vali Yardımcısı Fikret Zaman, Alaca Kaymakamı Ramazan Kurtyemez, Bayat Kaymakamı İdris Akca, Kargı Kaymakamı Ali Erdoğan, Mecitözü Kaymakamı Ahmet Demirci, Ortaköy Kaymakamı Kenan Aktaş, Sungurlu Kaymakamı Mitat Gözen, Oğuzlar Kaymakamı Servet Gün, Uğurludağ Kaymakamı Eyüp Kaykaç ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ömer Arslan katıldı.

Yemek sonunda Vali Kılıç tarafından Vali Yardımcısı Sürmen ve kaymakamlara ilimize verdikleri hizmetlerden dolayı plaket verildi.

(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
24°
açık
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@