“Vaatlerin yerine getirilmemesi Çorum’un tarih boyunca kaderi”

İktidar mensuplarının, yıllarca vaatlerde bulunduklarını, ancak bunlardan pek çoğunun sözde kaldığını belirten Bekir Özsaçmacı, Hitit uygarlığına ilgisi nedeniyle Çorum’un ekonomisi ve sosyal-kültürel gelişimi ile de yakından ilgilenen Hazine eski Müsteşarı, Çorum’un Fahri Hemşehrisi Mahfi Eğilmez’e teşekkürlerini ifade etti.

Güncel 29.12.2019, 21:53
481
“Vaatlerin yerine getirilmemesi Çorum’un tarih boyunca kaderi”

İYİ Parti Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, vaat edilenlerin yapılmamasının Çorum’un kaderi olduğunu söyledi.

Çorum’un kaderinin Hititler’e kadar uzandığını vurgulayan Özsaçmacı, serzenişlerinin bugüne kadarki tüm iktidara gelmiş hükümetlere olduğunu dile getirdi.

İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, yazılı açıklamasında , “Annita'nın Laneti kitabının yazarı, eski Hazine Müsteşarı Mahfi Eğilmez'in Çorum ekonomisine ve Hititlere olan ilgisi dolayısı ile derdimizle dertlenen, Çorum’un tanınması, kalkınması için birçok faaliyette bulunan Sayın Eğilmez’e bir kez daha teşekkür ediyorum.” dedi.

Eğilmez’in Hititler üzerine çalışmalarının “Vaat edilen öküz nerede kaldı?” diye bir notu da ortaya çıkardığını hatırlatan Bekir Özsaçmacı, “Dün tabletlere yazılıyordu bugün tüm internet mecrasında açıklamaları bulabiliyorsunuz. Şimdi ben size buradan iktidarın tüm birleşenlerinin olumlu ve olumsuz Çorum hakkında beyanatlarını yazmaya kalksam sayfalarca tutacak. Ne kadar ilginç ki, her yıl aynı vaatler, her seçim dönemi aynı.

Çorum’un kaderidir vaat edilenlerin yapılmaması… Taa ki Hititler’e kadar uzanmaktadır. Bu makûs talihimiz devam etmektedir. Serzenişimiz bütün iktidarları kapsamaktadır, lakin 17 yıldır var olanlara elbette sitemimiz olacaktır.” (haber Merkezi)
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
25°
az bulutlu
banner303
banner364
Namaz Vakti 19 Eylül 2020
İmsak 04:53
Güneş 06:18
Öğle 12:39
İkindi 16:06
Akşam 18:50
Yatsı 20:10

Gelişmelerden Haberdar Olun

@