Üniversite öğrencilerinden İsmet Ahlatcı’ya ziyaret

Hitit Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Mustafa Ceylan, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Doğan Demirci ve Öğretim Görevlileri Öğr. Gör. Cemal Çevikli, Öğr. Gör. Ahmet Erkan Cihangir, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Programı öğrencileri, teknik gezi kapsamında Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir (SMMM) İsmet Ahlatcı’yı ziyaret etti.

Güncel 19.12.2017, 21:52
1603
Üniversite öğrencilerinden İsmet Ahlatcı’ya ziyaret

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Programı öğrencilerinin mesleki eğitim düzeyini arttırmak amacıyla gerçekleştirilen teknik gezi ziyaretinde konuşan Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir İsmet Ahlatçı, muhasebe mesleği mensubu olabilmek için öğrencilerin mesleki olarak donanımlı olmaları gerektiğini ifade etti.

İsmet Ahlatçı, muhasebe mesleğinin günümüzde olduğu gibi gelecekte de önemli meslekler arasında yer almaya devam edeceğini söyledi.

Mesleki bilgi ve tecrübelerini öğrencilerle paylaşan SMMM İsmet Ahlatçı, öğrencilerin mesleğe dair sorularını da yanıtladı.

Teknik gezi hakkında konuşan Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Zekeriya Işık, reel sektör ile işbirliğini çok önemsediklerini bu sebeple de birçok teknik gezi ve söyleşi programladıklarını belirterek, teknik gezi isteklerini geri çevirmeyen SMMM İsmet Ahlatçı’ ya teşekkür etti.

(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
30°
açık
banner303
banner364
Namaz Vakti 09 Ağustos 2020
İmsak 03:59
Güneş 05:38
Öğle 12:51
İkindi 16:42
Akşam 19:53
Yatsı 21:25

Gelişmelerden Haberdar Olun

@