“Üniversite ile esnaf işbirliği devam edecek”

Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Osman Öztürk, Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ÇESOB)’u ziyaret etti.

Güncel 10.03.2021, 15:09 10.03.2021, 19:24
484
“Üniversite ile esnaf işbirliği devam edecek”

Ziyarette Birlik Başkanı Recep Gür’le sıcak ve samimi bir ortamda görüşen Prof. Dr. Ali Osman Öztürk, Hitit Üniversitesi olarak sivil toplum kuruluşlarını önemsediklerini söyledi.
Üniversite-sanayi iş birliğinin en güzel örneklerinden birinin Çorum’da yaşandığını belirten Rektör Öztürk, Çorum’un bir sanayi şehri olduğunu ve bunda esnaf ve sanatkarların da payının büyük olduğunu kaydetti.
Esnaf ve sanatkarlar için yapılacak projelerde üniversite-esnaf işbirliklerini sürdüreceklerinin altını çizen Öztürk, Hitit Üniversitesi olarak yapacakları projelerde esnaf ve sanatkarları da yanlarında görmek istediklerini ifade etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ÇESOB Başkanı Recep Gür ise, üniversitedeki gelişmeleri yakından takip ettiklerini belirterek, Hitit Üniversitesi’nin Çorum’un gözbebeği olduğunu söyledi.
Ziyarette Terziler Odası Başkanı Lütfi Barut, Sebzeciler ve Pazarcılar Odası Başkanı Erdoğan Yılmaz ile Aşçı ve Lokantacılar Odası Başkanı Burhan Balcı da hazır bulundu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
14°
açık
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@