16 Mart 2014 Pazar 21:33
Ufuk Erden, Şoförler Odası Başkan Adayı

Nakliyeci esnafından Ufuk Erden, Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanlığı’na aday olduğunu açıkladı.

2 Şubat 2014 tarihinde yapılan ve Recep Kayıkçı’nın yeniden başkan seçildiği Şoförler ve Nakliyeciler Odası genel kurulu, yapılan itiraz sonucunda seçim kurulu tarafından iptal edilmiş ve 6 Nisan 2014 tarihinde yeniden yapılmasına karar verilmişti.

Genel kurulda sadece başkanlık seçimi yapılacak, 2 Şubat’ta belirlenen yönetim kurulu üyeleri görevlerine aynen devam edecek.

“SORUNLAR BİRLİK İÇİNDE ÇÖZÜLÜR”
Oda Başkanlığı’na aday olan Ufuk Erden, şoför ve nakliyeci esnafının büyük sıkıntılara göğüs gererek evine helal ekmek götürme mücadelesi verdiğini belirterek, “Sorunlarımızı birlik içinde hareket ederek çözüme kavuşturabiliriz” diye konuştu.

Makamın- mertebenin geçici,fakat hizmetin kalıcı olduğuna inandığını kaydeden Ufuk Erden, “Bizler; gece gündüz demeden hayatının yarısından fazlasını yollarda geçiren, zaman zaman aile sıcaklığından mahrum kalan insanlarız. Emeğimizin karşılığını almamızın, hak ettiğimiz yaşam koşullarına ulaşmamızın yolu, haklarımızın bilincinde olarak el ele, omuz omuza olmamızdan geçiyor.” ifadesini kullandı.

Ufuk Erden, seçilmiş Yönetim Kurulu ile anlayış birliği içinde ve tüm üyelerle istişare halinde tüm güçlükleri aşabileceklerine inandığını da sözlerine ekleyerek şunları söyledi:

“Başarı bir yolculuktur, bir varış noktası değildir. Bu yüzdendir ki sizleri başarıya, hizmetin hoşgörü ve sevgiyle birleşeceği yolculuğumuza davet ediyorum.”

Son Güncelleme: 16.03.2014 21:34