TÜRMOB Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Cemal Yükselen Çorum’da

Çorum Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Can Doğan, TÜRMOB Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Cemal Yükselen’in “Mesleğimizde Kurumsallaşma ve Müşteri Odaklı Hizmet Sunumu” seminer için bugün Çorum’da olacağını bildirdi.

Güncel 27.11.2018, 00:10
857
TÜRMOB Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Cemal Yükselen Çorum’da

Sürekli değişen ve gelişen küresel rekabetçi pazar içerisinde, varlığını sürdürebilmek ve rekabet edebilmek zorunda olan meslek mensuplarının yürütmekte oldukları faaliyetlerini daha profesyonel temele oturtmak, içinde bulundukları pazardaki değişim ve gelişmelere uyum sağlamak zorunda olduklarını belirten Doğan, “Meslek mensuplarımız için yaşamsal bir öneme sahip olan şirketleşme ve bunun paralelinde kurumsallaşma faaliyetleri, esas olarak kişilerden bağımsız kuralların, yönetmeliklerin, standartların ve prosedürlerin oluşturulmasını, kendi organizasyon yapısı içerisinde yapısal farklılıkların ortaya konularak hizmetlerin verilmesini kapsar.

Bu bağlamda Çorum Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası konferans salonunda saat 14.00’de ‘Mesleğimizde Kurumsallaşma ve Müşteri Odaklı Hizmet Sunumu Semineri’ için Çorumlu meslektaşlarıyla bir araya gelecek olan Genel Başkan Yardımcımız Prof. Dr. Cemal Yükselen, Türkiye’nin çeşitli illerinde vermiş olduğu eğitim seminerleriyle meslektaşlarımızın ilgisini ve farkındalığını bu yöne çekerek teknolojik gelişmelerle beraber mesleğimizde nasıl bir yol haritası izlememiz gerektiği konusunda meslektaşlarımızı, mesleğe yeni adım atan üyelerimizi, stajyerlerimizi ve muhasebe bürosu çalışanlarımızı bu önemli konular hakkında aydınlatacaktır” dedi. (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
18°
hafif yağmur
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@