“Türkiye hedeflerine ulaşacak”

Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Muzaffer Külcü, Çorum Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası'nı ziyaret etti.

Güncel 10.03.2014, 22:26 10.03.2014, 23:22
931
“Türkiye hedeflerine ulaşacak”

Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Muzaffer Külcü, Çorum Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası'nı ziyaret etti. AKP Merkez İlçe Başkanı Mustafa Köse, Belediye Meclis üyesi adayları, Merkez İlçe yönetim kurulu üyelerinin katıldığı ziyarette SMMMO Yönetim Kurulu tam kadro yer aldı.

Muhasebecilerin yaptıkları işin ehemmiyetini bilen insanlar olduklarını söyleyerek muhasebeciliğin esasında vergi dairesi ile mükellef arasında köprü vazifesi gördüğünü söyleyen Külcü, “Büyüyen bir ekonomide sizin işleriniz de daha fazla, daha hızlı ve daha doğru olmak zorunda. Sizin yaptığınız çalışmalardan memnuniyet duyuyoruz. Zira üreten bir ekonomi, büyüyen bir ülke, refah seviyesi yükselen bir toplum olarak ortaya çıkacak fotoğrafı önemsiyoruz. Ülkem adına son on yıllık dönemde yaşanlar ülkenin kaydettiği mesafe, ilerleme çok çok önemli ve milletimiz açısından da mutluluk vesilesidir” dedi.

Küçük esnaftan büyük fabrikalara kadar ülkenin son 11 yılda aldığı mesafenin herkesi memnun ettiğini, insanlardaki umudun büyümesi ve heyecanın devam etmesinin herkesin ortak emeli olduğunu söyleyen Külcü, tüm insanların içinde bulunduğu geminin su almaması gerektiğini vurguladı. Külcü, “Ülke bu hızla büyüdüğünde 2023 vizyonuna koyduğu hedefleri yakalayacaktır. Buna yürekten inanıyoruz. Büyüyen ve üreten ekonominin en önemli aktörlerinden biri olarak da muhasebeciler de bu sürecin içerisinde olacaklar” dedi.

SMMMO Başkanı Muzaffer Yıldırım ise bugüne kadar odayla Belediye’nin hep işbirliği içinde olduğunu belirterek Külcü’ye seçimde başarı dileklerini iletti.
(Selda FINDIK)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
17°
açık
banner303
banner364
Namaz Vakti 15 Ağustos 2020
İmsak 04:08
Güneş 05:44
Öğle 12:50
İkindi 16:38
Akşam 19:46
Yatsı 21:15

Gelişmelerden Haberdar Olun

@