“Türkiye; barışın, demokrasinin ve istikrarın ülkesi oldu”

AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 98. yıldönümü nedeniyle yayımladığı mesajında milletin bağımsızlık uğruna gösterdiği azim ve kararlılığın tüm dünyaya ilan edildiği büyük zaferin 98. yıldönümünü milletçe kutlamanın mutluluk ve heyecanının yaşandığını ifade etti.

Güncel 28.08.2020, 23:39
277
“Türkiye; barışın, demokrasinin ve istikrarın ülkesi oldu”

30 Ağustos zaferiyle aziz milletin, kendisini tarih sahnesinden silmek isteyenlere unutulmayacak bir ders verdiğini ve bağımsızlığından asla vazgeçmeyeceğini bütün dünyaya gösterdiğini belirten Ahlatcı, büyük mücadelenin ardından kurulan güçlü ve büyük Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin; barışın, demokrasinin ve istikrarın ülkesi olduğunu anlattı. İl Başkanı Yusuf Ahlatcı “Bu zaferle şanlı bayrağımız masmavi göğümüzde dalgalanmaya devam etmiş, ezanımız dinmemiş, bedenimiz de ruhumuz da asla esaret altında kalmamıştır. Bu bereketli topraklarda, birlik ve beraberlikten aldığımız enerjiyle güçlüyüz, azimliyiz, cesuruz. Bizi, güçlü Türkiye hedefinden saptırmaya kimsenin gücü yetmeyecektir” dedi.

İl Başkanı Ahlatcı, “Bu cennet vatanı bizlere yurt eden, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi, gazilerimizi rahmetle ve minnetle anıyor, bugün de aynı kararlılıkla ülkemizin güvenliği için çalışan Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarımızın ve milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum’ dedi.(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
37°
açık
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@