Türk Psikolojik Danışma ve Rehberliği Derneği Çorum’da

Çorum’da Genel Merkezi Ankara’da olan Türk Psikolojik Danışma ve Rehberliği Derneği’nin İl Temsilciliği kuruldu. Derneğin İl Temsilciliğine ise Psikolojik Danışman Ahmet Ölçer atandı.

Güncel 03.09.2020, 20:10
515
Türk Psikolojik Danışma ve Rehberliği Derneği Çorum’da

Derneğin 1989 yılında kurulduğunu, Türkiye genelinde 60'ın üzerinde teşkilatı ve 13 binin üzerinde üyesi bulunduğunu söyleyen Türk Psikolojik Danışma ve Rehberliği Derneği İl Temsilcisi Ahmet Ölçer, derneğin amacının psikolojik danışma ve rehberlik alanında çalışanlar arasında birlik, beraberlik ve mesleki dayanışma sağlayarak psikolojik danışma ve rehberlik biliminin ve mesleğinin ülkemizde gelişmesini sağlamak olduğunu söyledi. 
Psikolojik danışma ve rehberlik alanında çalışanların sosyal, bilimsel, mesleki ve kültürel yönden gelişmelerine yardım etmek, mesleğin üyelerinin haklarını korumak ve savunmak amaçlarına yönelik olarak çalışmalar yürüten Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği'nin Çorum Temsilciliğinin Yönetim Kurulu ise şu isimlerden oluşuyor: “Ahmet Ölçer, Ayşe Can, Ahmet Gümüş, Banu Özdil Yücel ve Gökhan Turgut.” (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
parçalı bulutlu
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@