Türk Eğitim-Sen’den ‘aile bütünlüğü’ talebi

Milli Eğitim Müdürü Büyük ile eğitim-öğretim yılı hakkında fikir alışverişinde bulunan Türk Eğitim-Sen Başkanı Aydın ile beraberindeki heyet Bakanlığın aile bütünlüğü ile ilgili illere gönderdiği yazının uygulamaya geçirilmesini talep etti.

Güncel 16.10.2015, 23:04 16.10.2015, 23:16
591
Türk Eğitim-Sen’den ‘aile bütünlüğü’ talebi

Türk Eğitim-Sen Şube yöneticileri, İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük’ü ziyaret etti.
Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Selim Aydın ile birlikte Şube Sekreteri Gökçer Öğünç, Şube Mali Sekreteri Abdullah Güdek, Şube Teşkilatlanma Sekreteri Oğuzhan Akbulut, Şube Mevzuat Sekreteri Yalçın Ağcagil, Şube Basın ve Dış İlişkiler Sekreteri Mustafa Daldal ve İşyeri temsilcisi Mustafa Yıldırım’ın hazır bulunduğu ziyarette eğitimle ilgili Milli Eğitim Müdürü Büyük’le görüş alışverişinde bulunuldu.
Yönetici görevlendirme süreci, eğitim-öğretim faaliyetleri, bilgi edinme ve okullardaki görevlendirmelerin hakkaniyet ölçüsünde yapılması hakkında fikir alışverişinde bulunulan ziyarette Milli Eğitim Bakanlığı’nın aile bütünlüğünün korunması için illere gönderdiği yazının bir an evvel uygulanmaya konulması için hassasiyetler de dile getirildi. Eğitim yılının hayırlara vesile olmasını dileyen Türk Eğitim-Sen heyeti, adaletli ve kayırmasız, haklının hak ettiğini aldığı, kimsesizin dahi hakkının korunduğu bir çalışma ortamı arzu ettiklerini belirtti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük ise, her şeyin hakkaniyet ölçüsünde yapılacağını söyledi. Ziyaret karşılıklı başarı ve iyi dileklerle sona erdi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
22°
açık
banner303
banner364
Namaz Vakti 09 Ağustos 2020
İmsak 03:59
Güneş 05:38
Öğle 12:51
İkindi 16:42
Akşam 19:53
Yatsı 21:25

Gelişmelerden Haberdar Olun

@