Tufan Köse çiftçilerle buluştu

Cumhuriyet Halk Partisi Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Tufan Köse, Sungurlu Ticaret Borsası’nın sabah seansında çiftçiler ile bir araya geldi.

Güncel 23.10.2015, 22:44 23.10.2015, 22:46
303
Tufan Köse çiftçilerle buluştu

Sabah saatlerinde Sungurlu Ticaret Borsası’na giden CHP Çorum Milletvekili Tufan Köse’ye İl Başkanı Gürsel Yıldırım, Sungurlu İlçe Başkanı Mustafa Şen ve partililer eşlik etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Borsa Başkanı Halim Karaçil; Milletvekili Köse ile seçime katılan tüm adaylara başarılar diledi.
Çiftçilerle satış salonunda bir araya gelen Milletvekili Av. Köse ise; “Çiftçilerimizin kârını düşünen bir başkan ve yönetim kurulu üyelerine böylesine güzel ve şeffaf biz salon hazırladıkları için teşekkür ediyorum. Görüyorum ki tamamen çiftçimizin hakları korunuyor ve mahsul ederi fiyatına satılıyor. Bu güzelliği görüp Başkan Karaçil’i tebrik etmemek olmaz” diye konuştu.
Sonrasında CHP’nin seçim vaatlerini çiftçilere aktaran Milletvekili Köse, Ticaret Borsası’ndan ayrıldı. CHP heyeti daha sonra Sungurlu Ziraat Odası başta olmak üzere bazı ziyaretlerde de bulundu.
(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
23°
az bulutlu
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@