TSO’dan gençlere kurumsallaşma eğitimi

Kayıtlı İstihdamın Teşviki II Hibe Programı kapsamında Samsun Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yürütülen “Kayıtlı İstihdam İçin Ortak Fayda Diyalog ve İşbirliği Projesi" çerçevesinde Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda eğitim verildi.

Güncel 02.02.2017, 19:52
432
TSO’dan gençlere kurumsallaşma eğitimi

Proje koordinatörü Mehmet Huntürk tarafından yapılan bilgilendirme konuşmasının ardından Yönetim Danışmanı, Yönetici Koçu ve Proje eğitmeni Cüneyt Örtmez de katılımcıları proje hakkında bilgilendirdi.

KOBİ ve aynı zamanda aile şirketleri statüsündeki firmalara yönelik olarak, kurumsallaşma, yeterlilikler, sertifikasyonlar, ulusal ve uluslararası yönetim sistemleri ve modern yönetim teknikleri hakkında bilgilerin verildiği eğitimde “Kurumsallaşma sürecinde şirketin temel amaçlarının belirlenmesi, hedef, vizyon ve misyonun tanımlanması, kurum yapısının ve organizasyon şemasının oluşturulması, kurumsallaşmanın hedef pazarlar ve müşteri boyutu, kurumsallaşmanın bilişim boyutu, kurumsal kimlik ve marka yönetimi, kurumsal kimlik, pazarlama iletişimi ve halka ilişkiler, kurumsallaşmada insan kaynakları, stratejik yönetim ve planlama süreci, durum analizi ve etkili sorular, hedef kitle ve ilgili taraflar analiz, durum analizinde varsayımlar,  finansal planlama, izleme ve değerlendirme, performans göstergeleri, performans göstergeleri nitelikleri” konularına yer verildi.

Yapılan açıklamada 14-15 ve 16 Şubat tarihlerinde de projenin; kişisel gelişim seminerleri ile devam edeceği dile getirildi. (Erkan BAYATLI)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
24°
açık
banner303
banner364
Namaz Vakti 07 Ağustos 2020
İmsak 03:56
Güneş 05:36
Öğle 12:51
İkindi 16:43
Akşam 19:56
Yatsı 21:29

Gelişmelerden Haberdar Olun

@