TSO Kadın Girişimciler Kurulu kız öğrencileri yalnız bırakmıyor

Çorum Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu ile Çorum Özel İzlem Ortak Sağlık Birimi tarafından Kız Meslek Lisesi’nde zararlı alışkanlıklar ile ilk yardım konularını içeren bir bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Güncel 16.10.2015, 23:35 16.10.2015, 23:36
1028
TSO Kadın Girişimciler Kurulu kız öğrencileri yalnız bırakmıyor

Özel İzlem Ortak Sağlık Birimi Müdürü Özlem Erdem ve Özel İzlem Ortak Sağlık Birimi İlkyardım Eğitimcisi Erol Öztürk’ün konuşmacı olarak katıldığı etkinlikte öğrencilere, zararlı alışkanlıkların neler olduğu, insan sağlığına ne gibi zararlar verdiği ve zararlı alışkanlıklardan kurtulmanın yolları anlatıldı. Etkinlikte ayrıca, olası bir yaralanma durumunda neler yapmaları gerektiği konusunda öğrencilere pratik ilkyardım bilgisi verildi.
TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Yasemin Kepçeli, kurulun amaçları doğrultusunda çalışmalar yaptıklarını, bu kapsamda geleceğin aday kadın girişimcileri olan Kız Meslek Lisesi öğrencileri ile bir araya geldiklerini söyledi. Kepçeli, “Yarının kadın girişimcileri olarak sizleri her açıdan geleceğe hazırlamak amacıyla çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bundan sonraki dönemde de farklı çalışmalarla, Kız Meslek Lisesi öğrencileri ile bir araya geleceğiz” dedi.
(Selda FINDIK)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
13°
parçalı az bulutlu
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@