19 Mart 2014 Çarşamba 22:37
Traktörcüler Sitesi açıldı

Çevreyolu üzerinde bulunan ve 1.5 yıl önce temeli atılan Traktörcüler Sitesi’nin açılış kurdelesi, dün düzenlenen bir törenle birlikte kesildi.

Traktörcüler Sitesi’nde düzenlenen törene Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Fatih Metin, Vali Sabri Başköy, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı İsmail Yücel, Ak Parti İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Köse, Traktörcüler Sitesi Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Kırış ve çok sayıda davetli katıldı.

Traktörcüler Sitesi Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Kırış, Çorum’da yaşanan değişimden traktörcü esnafının da nasibini aldığını belirterek, “Belediye başkanımız traktörcü esnafına öncülük etti. Kooperatif olarak biraraya geldik ve belediye başkanımızın desteğiyle çalışmalarımıza başladık. Birlik ve dayanışma içerisinde bugünlere geldik. Artık rahat bir ortamda ticaret yapacağız. Traktörcüler Sitesi ile birlikte hem esnafımız hem de şehrimiz kazandı” dedi.

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ve Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Fatih Metin’in de birer konuşma yaptığı törende 15 milyon liraya mal olan sitenin açılış kurdelesi dualar eşliğinde kesildi.
(Taner ŞİMŞEK)

Son Güncelleme: 19.03.2014 23:39