TOKİ Şehit Şükrü Özyol’da yılsonu şenliği

TOKİ Şehit Şükrü Özyol İlk ve Ortaokulu, başarılarını veliler ile birlikte kutladı.

TOKİ Şehit Şükrü Özyol’da yılsonu şenliği

TOKİ Şehit Şükrü Özyol İlk ve Ortaokulu, başarılarını veliler ile birlikte kutladı.

17 Haziran 2016 Cuma 23:39
TOKİ Şehit Şükrü Özyol’da yılsonu şenliği

Çorum’da akademik, sportif ve kültürel açıdan başarıları ile dikkat çeken TOKİ Şehit Şükrü Özyol İlk ve Ortaokulu’nda yılsonu şenliği düzenlendi.
Akkent TOKİ Spor Salonu’nda gerçekleştirilen şenliğe, Emniyet Müdürü Murat Kolcu’nun eşi Fatma Kolcu, Emniyet Müdürlüğü Şube Müdürleri, okul müdürleri, öğrenci velileri ve öğretmenler ile birlikte çok sayıda öğrenci katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan program Okul Müdürü Mustafa Karaca açılış konuşması ise ile devam etti.
Karaca konuşmasında “Bugün çocuklarımız yıl boyunca öğrenmiş oldukları etkinliklerden bir demet sunacaklardır. Sizlere göre şov niteliğinde olan gösterimiz eğitsel açıdan çocuklarımızın kendilerine olan özgüvenlerinin, sağlıklı gelişimin özellikleri gösterdiklerinin, ben de varım dediklerinin bir kanıtıdır. Değerli veliler, bu güzel evlatlarımızı en iyi şekilde yetiştirmek ve geleceğimizi onlara emanet etmek bizlere büyük gurur veriyor. Bize verdiğiniz büyük destekten dolayı personelim adına sizlere teşekkür ediyorum. Ayrıca etkinliğimizde emeği geçen öğretmenlerimize huzurlarınızda teşekkür etmek istiyorum” dedi.
Konuşmanın ardından Folklor Kulübü öğrencileri tarafından hazırlanan halk oyunları gösterileri velilerden tam not aldı. Daha sonra okul öğretmenlerinin oluşturduğu koronun seslendirdiği şarkılar yılsonu şenliğine ayrı bir renk kattı.
TOKİ Şehit Şükrü Özyol İlkokulu öğrencilerinin hazırlamış oldukları müzikli gösteriler ve TOKİ Şehit Şükrü Özyol Ortaokulu öğrencilerinin yapmış olduğu sportif şovlar, velilerin beğenisini topladı.
Gösterilerin ardından ülke ve il genelinde sportif yarışmalarda başarılı olan öğrencilere hediyeleri İl Emniyet Müdürü Murat Kolcu’nun eşi Fatma Kolcu tarafından verildi.
(Haber Merkezi)

Son Güncelleme: 17.06.2016 23:42