“Terörü ve İslamafobik faşizanlığı lanetliyorum”

AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Yeni Zelanda'da Cuma namazı esnasında yapılan terör saldırılarında şehit olanlara Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diledi. Yusuf Ahlatcı, “Terörün her türünü ve İslamafobik faşizan terörizmi lanetliyorum” diye konuştu.

Güncel 17.03.2019, 21:20
284
“Terörü ve İslamafobik faşizanlığı lanetliyorum”

AK Parti İl Başkanı Ahlatcı ve beraberindeki heyet seçim çalışmalarında Göğüs Hastalıkları Hastanesi ile Gülabibey Mahallesi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ni ziyaret etti. Hasta ve hasta yakınlarıyla bir süre sohbet ederek vatandaşların yanında olduklarını söyleyen Ahlatcı, ziyaretlerle onlara yalnız olmadıklarını hissettirmeye çalıştıklarını ifade etti.

Hastaları ziyaret etmenin önemine değinen Yusuf Ahlatcı; “Hastalık ve sağlık insan için. Allah her şeyin hayırlısını versin. Göğüs Hastalıkları Hastanemizde tedavi gören tüm hemşerilerimize geçmiş olsun diyor, Allah’tan acil şifalar diliyorum. Biz annemizden babamızdan hasta olanı, yaşlıları ziyaret etmeyi gördük. Hastalara ve yaşlılara yaptığımız ziyaretler bizim kültürümüzün en güzel göreneklerinden biri. Bizi bir yapıyor, birbirimize yaklaştırıyor. Her zaman olduğu gibi biz hemşerilerimizin yanındayız. Görev yapılması gerekiyorsa, en başta insan sağlığı için, insan refahı ve huzuru ön planda tutularak yapılmalıdır. İhtiyaç duyulduğunda insanımızın iyi gününde de kötü gününde yanında olabilmenin gerekli olduğunu düşünüyorum. Gayemiz yüzlerde tebessüm oluşturup, dualarda ve gönüllerde olabilmek. Tüm hasta olan kardeşlerimize Allah’tan acil şifa yakınlarına da sabır ve kolaylıklar diliyorum” şeklinde konuştu.

Yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren hasta ve hasta yakınları da, hizmetlerden duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

Hasta ve hastane ziyaretleri sonrasın da Gülabibey Mahallesi’nde esnafı da ziyaret eden Ahlatcı, esnafın taleplerini dinleyerek, kahvehanede oturan vatandaşlarla sohbet etti.

(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
parçalı bulutlu
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@