TED Koleji ile Kocatepe arasında işbirliği projesi

Özel ve kamu okulları arasında işbirliğinin artırılmasını hedefleyen ve Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğünce yürütülen "Hami Projesi" çerçevesinde, Özel TED Çorum Anadolu Lisesi ile Kocatepe İlkokulu ve Ortaokulu arasında işbirliği protokolü imzalandı.

Güncel 10.03.2019, 20:50
1274
TED Koleji ile Kocatepe arasında işbirliği projesi

İmzalar, TED Lise Müdürü H. Hüseyin Hastaoğlu ile Kocatepe İlkokul-Ortaokul Müdürü Zeki Akgöz tarafından atıldı. Daha sonra, her iki okul tarafından oluşturulan komisyonlarda, neler yapılabileceği konusunda görüşler paylaşıldı.

TED’in proje ekibinde, Duran Bolat (Müdür Yardımcısı), Hurinur Bodur (Rehber Öğretmen), Ezel Coşgun (Biyoloji Öğretmeni), Nafiye Dalamanlı (İngilizce Öğretmeni) ve Çetin Koçak (Beden Eğitimi Öğretmeni), Kocatepe’nin proje ekibinde ise, Selami Bozdağ (Ortaokul Müdür Yardımcısı), Gülşah Yalçın (İlkokul Müdür Yardımcısı), Vedat Ceylan (Beden Eğitimi Öğretmeni) ve İlyas Eker (Sınıf Öğretmeni) yer aldı.

İki okul arasında, sosyal ve kültürel, beden eğitimi ve spor, fen bilimleri, yabancı dil uygulamaları, rehberlik ve psikolojik danışmanlık alanlarında eğitim çalışmaları düzenlenebileceği görüşü üzerinde birleşildi.

(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
17°
açık
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@