TED Çorum Koleji’ne okulum temiz belgesi

 Standardları Enstitüsü (TSE) pandemi sürecinde yeniden kapılarını açmaya hazırlanan okullara "Okulum Temiz" belgesi vermeye başladı. Denetimlerden başarıyla geçen TED Koleji bu belgeyi almaya hak kazanırken belge 1 Ekim 2020 tarihinde okula verildi. 

Güncel 07.10.2020, 19:53
2536
TED Çorum Koleji’ne okulum temiz belgesi

Genel Koordinatör Sevgin Kurtuluş; Anaokulu, İlkokul, Ortaokul Müdürü Nevzat Işık; Lise Müdürü Duran Bolat konuşmalarında, TSE ile MEB'in ortak projesi olan "Okulum Temiz" uygulamasına başvuru yapıp belgeyi aldıklarını belirterek tüm çalışmaların öğrencilerin daha hijyenik, güvenli ve sağlıklı koşullarda eğitimlerini sürdürmeleri için yapıldığını ifade etti.
Kurtuluş "Öğrencilerin okul kapısından girdikleri andan itibaren nerede, nasıl davranacaklarını, hangi alanlarda ders yapacaklarını, nerede oynayacaklarını, hangi sırada yer alacaklarını, öğretmenlerin alacağı önlemleri ve tedbirleri prosedür ve standartlarla kılavuz rehberliğinde hazırladık" dedi. 
Kurtuluş, bu belgeyi almak kadar uygulamanın ve sürdürülebilir kılmanın da önemine dikkat çekerek,
sıfır hata ve sıfır eksikle "Okulum Temiz" belgesini alan bir okul olmanın gururunu yaşadıklarını söyledi. (Haber Merkezi)
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
25°
parçalı bulutlu
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@