Taksici esnafından Ceylan ve Karadağ’a teşekkür

AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan ile İl Başkanı Mehmet Karadağ, Gazi Caddesi’nde esnaf ziyaretinde bulunarak vatandaşlarla sohbet ettiler.

Taksici esnafından Ceylan ve Karadağ’a teşekkür

AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan ile İl Başkanı Mehmet Karadağ, Gazi Caddesi’nde esnaf ziyaretinde bulunarak vatandaşlarla sohbet ettiler.

22 Temmuz 2018 Pazar 21:45
Taksici esnafından Ceylan ve Karadağ’a teşekkür

Esnafla görüş alışverişinde bulunan Ceylan ile Karadağ, esnaf ziyareti sırasında karşılaştıkları vatandaşlarla sohbet ederek, onların hatırlarını sordular.

Gazi Caddesi ve Pirbaba Parkı’ndaki vatandaşların istek ve taleplerini dinleyen Milletvekili Ceylan ile İl Başkanı Karadağ, vatandaşlara daha çok hizmet etmek için hemhal olduklarını ifade ettiler.

BASIN CAMİASINA TEŞEKKÜR

Cadde gezintisi sırasında basın mensupları ile karşılaşan Ceylan ve Karadağ, sohbet ederek, vatandaş ile kendileri arasında köprü olan gece gündüz demeden çalışan basın emekçilerine teşekkür ettiler.

Vatandaşlarla iç içe olmayı prensip haline getiren Ceylan ve Karadağ, valilik binası karşındaki bulunan Sağlık Taksi durağında taksici esnafını ziyaret ederek onlarla sohbet etti.

TAKSİCİ ESNAFINDAN ÖTV MUAFİYETİ İÇİN TEŞEKKÜR

Ticari araçlara uygulanan ÖTV muafiyeti için Milletvekili ve İl Başkanı’na teşekkür eden taksici esnafı, vatandaşa daha iyi hizmet etmek adına modeli geçmiş olan araçlarını yenileme imkânına kavuştuklarını söylediler.

CEYLAN: “80 BİN TAKSİCİ ESNAFI FAYDALANDI”

Yürürlüğe giren ÖTV muafiyetinin taksici esnafına yaradığını ifade eden AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, "Hükümet olarak sağladığımız ÖTV desteği ile ülke genelindeki yaklaşık 80 bin taksici esnafımızın 30 bini araçlarını yeniledi. Gece gündüz demeden vatandaşımıza hizmet eden tüm taksici esnafımıza ben de teşekkür ediyor ve yeniledikleri araçlarını kazasız ve belasız kullanmaları diliyorum" dedi.

KARADAĞ: “UYGULAMA 2019 YILINA KADAR GEÇERLİ”

Çorum’da pek çok ticari taksinin yenilendiğine dikkat çeken Karadağ, “2019 yılı sonuna kadar sürecek olan bu uygulamadan şoför esnafının yararlanmasını istiyoruz. Bu uygulama hem esnafımıza hem de vatandaşımıza faydalı olduğu gibi ülke ekonomisi içinde iyi olduğuna inanıyorum” diye konuştu.

“ÇORUM’DA TİCARİ TAKSİLER YENİLENDİ”

ÖTV muafiyeti sayesinde araçlarını yenileme imkânı bulan taksici esnafının satın aldığı lüks otomobiller ile müşterilerine daha iyi hizmet verdiğini kaydeden Karadağ, artık Türkiye’de bu uygulama ile lüks araçların ticari taksi olarak kullanılmaya başlandığına işaret etti. (Haber Merkezi)