Tabip Odası’ndan Çukuröz Köyü’nde sağlık taraması

Çorum Tabip Odası Uzman Hekim Komisyonu, geçtiğimiz günlerde bir yangın felaketi yasayan ilimiz Bayat İlçesi Çukuröz köyünde sağlık taraması yaptı.

Güncel 06.12.2014, 01:06 06.12.2014, 01:07
1269
Tabip Odası’ndan Çukuröz Köyü’nde sağlık taraması
Çorum Tabip Odası Uzman Hekim Komisyonu, geçtiğimiz günlerde bir yangın felaketi yasayan ilimiz Bayat İlçesi Çukuröz köyünde sağlık taraması yaptı.
Çorum Tabip Odası Başkanı Dr. Mustafa Azak, Tabip Odası Uzman Hekim Komisyon Başkanı Çocuk Sağlığı Uzmanı Dr Selim Asaroğlu, Tabip Odası Uzman Hekim Komisyon üyesi Dâhiliye Uzmanı Dr Murat Bağlıcaklıoğlu, hemşire Kardelen Erkoç ve hemşire Neşe Aktaş’tan oluşan bir ekiple ziyaret gerçekleştirildi. Ekip ilk olarak Bayat Devlet Hastanesi nöbetçi personelini ziyaret etti.
Bayat TSM hekimi İsmail Öksüz ile buluşan ekip, Bayat Kaymakamlığı’nın tahsis ettiği araçla Çukuröz köyüne ulaşarak çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı. Burada vatandaşlarla sohbet eden Tabip Odası başkanı Azak Çorum Tabip Odası olarak vatandaşlarımızın acılarını paylaştıklarını, can kaybı olmamasının en büyük tesellileri olduğunu ifade etti.
Köy halkına yapılan anonstan sonra, Çukuröz Köyü İlkokulu’nda dahiliye ve çocuk sağlığı uzmanları tarafından yaklaşık 100 hasta muayene edilerek tedavileri düzenlendi. Çorum Tabip Odası Başkanı ve beraberindekiler; Öncelikle desteğini esirgemeyen Bayat Kaymakamı İdris Akça ve konukseverliğinden dolayı Okul Müdürü Ali Demircan olmak üzere yardımcı olan herkese teşekkür ederek bölgeden ayrıldı.
Uzm. Dr Asaroğlu ‘’Odamız bünyesinde kurulan Uzman Hekim Komisyonu’nun halkımıza yönelik faaliyetlerinin artarak devam edeceğini belirtmek istiyorum ve bu faaliyete emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum. Ayrıca Çorum Halkını yangın felaketine uğrayan Çukuröz Köylülerine yardım için düzenlenen kampanyaya destek olmaya davet ediyorum’’ dedi.
(ÇORUM HABER)
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
10°
açık
banner303
Namaz Vakti 23 Eylül 2020
İmsak 04:57
Güneş 06:22
Öğle 12:38
İkindi 16:02
Akşam 18:43
Yatsı 20:02

Gelişmelerden Haberdar Olun

@