Tabip Odası’nda devir-teslim töreni

29 Nisan’da yapılan seçimler sonucunda Çorum Tabip Odası Başkanı seçilen Hitit Üniversitesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Çağatay Çağlar, bir önceki dönemin başkanı Hitit Üniversitesi Kadın ve Doğum Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ümit Görkem’den görevi devraldı.

Güncel 16.05.2018, 23:46
1282
Tabip Odası’nda devir-teslim töreni

Tabip Odası’nda yapılan törende Dr. Ümit Görkem, yeni yönetim kuruluna başarılar dilerken, görevi gönül rahatlığıyla yeni başkan ve yönetime devrettiğini belirtti.

Geçen hafta İl Seçim Kurulu’ndan mazbatasını alarak göreve başlayan yeni başkan Dr. Çağatay Çağlar ise önceki dönemde gösterdiği güzel yönetimden dolayı Dr. Ümit Görkem ve yönetim kurulu üyelerine teşekkürlerini iletti.

Tören halef ve selef başkanların yanı sıra önceki yönetim kurulu üyesi Dr. Türker Ejder, yeni yönetim kurulu üyeleri Dr. Merve Tarhan, Dr. Okan Delikan, Dr. İlker Uzeli, Dr. Emrah Karadere ve denetleme kurulu üyesi Dr. Derya Yapar’ın katılımlarıyla gerçekleşti.

Dr. Çağatay Çağlar, 2 ana hedeflerinin olduğunu belirterek, ilk hedeflerinin hekimler arasındaki diyaloğu arttırmak için hekimleri daha fazla bir araya getirici aktiviteler yapmak ve diğer hedeflerinin tüm sağlık çalışanlarına karşı yapılan her türlü haksızlık, hakaret ve şiddete ortak tepki vererek seslerinin daha gür çıkmasını sağlamak olduğunu belirtti.

(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
az bulutlu
banner303
banner364
Namaz Vakti 25 Kasım 2020
İmsak 06:02
Güneş 07:31
Öğle 12:32
İkindi 15:01
Akşam 17:23
Yatsı 18:47

Gelişmelerden Haberdar Olun

@