Sürücülere “Ahilik Leblebisi” ikram edildi

Bu yıl 28’incisi düzenlenen Ahilik Haftası dolayısıyla ÇESOB tarafından sürücülere Ahilik Leblebisi ikram edildi.

Güncel 13.05.2015, 21:11 13.05.2015, 22:13
1003
Sürücülere “Ahilik Leblebisi” ikram edildi
Çorum-Samsun Karayolu üzerinde seyahat eden TIR, kamyon, otomobil ve minibüsler trafik polisi ekiplerince teker teker durduruldu. Durdurulan araç sürücüleri ceza yediklerini sanırlarken sürpriz bir şekilde ikram edilen Ahilik Leblebisi ikramı karşısında şaşkınlıklarını da gizleyemediler.
Sürücülere leblebiler, ÇESOB Başkanı Yalçın Kılıç, Başkan Vekili Recep Gür, Yönetim Kurulu üyeleri Ömer Latif Akdağ ve Necmettin Uzun, Taksiciler, Minibüsçüler ve Servisçiler Odası Başkanı Mehmet Gayretli, Sebzeciler ve Pazarcılar Odası Başkanı Erdoğan Yılmaz, ÇESOB Denetim Kurulu üyesi Hakan Kaynar ile Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürü Abdurrahim Esmek tarafından ikram edildi.
Durdurulan araçların şoförlerine Ahilik Leblebisinin yanı sıra trafik kuralları ile ilgili tanıtıcı broşürler de verildi. Leblebi ikramında bulunulan sürücülerin uygulamadan memnun oldukları gözlenirken, ÇESOB Başkanı Yalçın Kılıç, tüm şoför esnafının Ahilik Haftası’nı kutladı ve kazasız belasız yolculuklar temenni etti.(Haber Merkezi)
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
14°
açık
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@