Sungurlu MEM Müdürü Özdemir kalp krizi geçirdi

Çorum’un Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Özdemir (45) geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Sungurlu MEM Müdürü Özdemir kalp krizi geçirdi

Çorum’un Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Özdemir (45) geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

14 Ağustos 2016 Pazar 23:37
Sungurlu MEM Müdürü Özdemir kalp krizi geçirdi

Alınan bilgiye göre ziyaret için gittiği Sinop’ta aniden rahatsızlanan üç çocuk babası Ahmet Özdemir, ambulansla Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Özdemir burada doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı. Özdemir’in ölüm haberini alan yakınları cenazeyi almak için Sinop’a gittiği öğrenildi.
Öte yandan Özdemir son olarak geçtiğimiz Cuma günü Sungurlu’da aday öğretmen hizmetiçi yetiştirme programının sona ermesi nedeniyle düzenlenen törende aday öğretmenlerle biraraya gelmişti.
ÇORUM HABER, merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı diler.

AHMET ÖZDEMİR KİMDİR?
1971 Yılında Sungurlu´da doğdu. 1994 yılında Gazi Üniversitesi Kastamonu Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. 2014 yılında Necmettin Erbakan Üniversitesi Eğitim Yönetimi Teftişi Planlaması ve Ekonomisi alanında Yüksek Lisans yaptı.
1997-2004 yılları arasında Konya ve Sungurlu’da sınıf öğretmenliği yaptı. 2004 yılında Müdür Yardımcılığı sınavı ile Sungurlu Habib Güleser Öztaş İlköğretim Okulu Müdür Yardımcılığı görevine atandı. 2007-2008 yılları arasında Sungurlu Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu Müdür Vekilliği görevinde bulundu. 2008 yılında Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Şube Müdürü olarak görevlendirildi. 2010 yılında müdürlük sınavı ile Sungurlu Atatürk İlköğretim Okulu Müdürü olarak atandı. 2013 yılında Erfelek İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atandı.
652 sayılı KHK İle Sinop İl Milli Eğitim Müdürlüğü Eğitim Uzmanı olarak atanıp tekrar Erfelek İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görevlendirildi. Kasım 2014’ten itibaren Sinop İl Milli Eğitim Şube Müdürü olarak görev yapıyordu.2016 yılında Çorum’un Sungurlu ilçesine Milli Eğitim Müdürü olarak atandı
Yerel ve ulusal projelerin hazırlanması ve uygulanmasında görev aldı. "Açık alan Teknolojisi ve Şiddetsiz İletişimin Avrupa’da Yaygınlaştırılması" projesi kapsamında Almanya, Danimarka, Polonya ve Türkiye’de Çalıştaylara katıldı. Başarılı çalışmaları nedeniyle çeşitli zamanlarda İlçe, İl ve Bakanlık düzeyinde Teşekkür, Takdir, Aylıklı Ödül ve Başarı Belgeleriyle ödüllendirildi. Mahalli ve Merkezi birçok Seminer ve Kurslara katıldı.
(Haber Merkezi)

Son Güncelleme: 14.08.2016 23:37