Sun-Ka Kağıt’ta sadakat ödülleri

Çorum’un Sungurlu İlçesi’nde faaliyetlerini sürdüren SUN-KA Kağıt ve Karton San. Tic. Ltd. Şti. ve Larton Ambalaj San. ve Tic. A.Ş. yeni yılın gelmesi sebebi ile bir gala yemeği düzenleyerek çalışanlarına sadakat ödülleri dağıttı.

Güncel 02.01.2020, 00:25
953
Sun-Ka Kağıt’ta sadakat ödülleri

Salih Zeki Öztekin ve kardeşi Levent Öztekin tarafından yaklaşık 30 yıldır Sungurlu’da faaliyet gösteren ve ülke ekonomisine büyük katkı sağlayan SUN-KA Kağıt ile Larton Ambalaj şirketleri tarafından düzenlenen geceye şirket çalışanları ve aileleri katılarak hem yılın yorgunluğunu attı hem de yeni yılın gelmesi sebebiyle moral depoladı.

Yaklaşık 500 kişinin katıldığı ve 51 personele hizmet yıllarına göre para ve plaket olarak sadakat ödülü verilen gecede SUN-KA ve LARTON, çalışanlarının şirketlerinin başarısına katkı sağlamak için enerjilerini işlerine odaklamalarını ve yürekten adanmaları için insan kaynakları yönetim sisteminin uygulama araçlarını işe koşmaya devam edeceği vurgulandı.

Gala yemeği ve ödül gecesindeki konuşmalarda; “Sahip oldukları misyon ve ulaşmak istedikleri vizyon doğrultusunda müşterilerine ve çevresine karşı sorumluluklarını yerine getirerek; daha fazla üreten, ihracatı ile katma değer oluşturan ve sağladığı istihdam ile ekonomiye daha fazla katkı sağlayan şirketler grubu olarak SUN-KA ve LARTON kurumsal gelişim için dışardan kaynak kullanarak alınan eğitim ve danışmanlık hizmetleri ile bu süreçte önemli kazanımlar elde etmiştir. Kuruluşlarından beri insan kaynağı ile büyüyen ve gelişen söz konusu bu şirketler iş gücüne yatırım yapmanın en son uygulamaları ile Anadolu’da bir çok şirkete örnek olmuştur” görüşüne yer verildi.

(Volkan SINAYUÇ)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
14°
açık
banner303
banner364
Namaz Vakti 27 Eylül 2020
İmsak 05:01
Güneş 06:25
Öğle 12:37
İkindi 15:58
Akşam 18:38
Yatsı 19:57

Gelişmelerden Haberdar Olun

@