STK’lardan Aşgın’a destek

AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Dr. Halil İbrahim Aşgın, STK temsilcileriyle bir araya geldi. İkinci Bahar Lokantası’nda düzenlenen yemekli toplantıda, STK temsilcileri Aşgın’a hayırlı olsun dileklerini bildirdi.

Güncel 18.11.2018, 18:13
829
STK’lardan Aşgın’a destek

Kısa bir selamlama konuşması ile toplantıya katılan STK temsilcilerine teşekkür eden Dr. Halil İbrahim Aşgın, “Hayır niyetlerle çıktığımız bu yolda, tüm kardeşlerimizden dua istiyorum. Nasıl ki Çorum adına yapılacak tüm gönüllü işleri el birliği ile yaptık, inşallah görev bize kısmet olursa da, Çorum’u tüm dinamiklerle birlikte yöneteceğiz. Elbette ki insanız ve eksiklerimiz de olacaktır. Eğer ki bir eksiğimiz ve yanlışımız olduğunda kardeş sorumluluğu ile uyarıp bize doğru yolu işaret etmezseniz vebalde kalırsınız. Bu vebali bugünden sizlerin omzuna yüklüyorum. Ne yapacaksak el birliği ve gönül birliği içerisinde yapacağız.” dedi.

Toplantıya katılanlar yaptıkları kısa değerlendirme konuşmalarında, Dr. Halil İbrahim Aşgın’ın samimiyetine ve dürüstlüğüne her daim şahit olduklarını ifade ederek, Belediye Başkanı olarak da Çorum’a ve Çorumlu’ya en güzel hizmeti samimiyet ve adalet duyguları içerisinde sunacağına inandıklarının altını çizdiler.

“KİM HAYIRLISYA ONA NASİP OLSUN”

Belediye Başkan Adayı Adayı Halil İbrahim Aşgın, toplantıda yaptığı konuşmasında şunları söyledi:

“Kutlu bir yola çıktık. Bizim için hayırlı olacaksa Allah bize nasip eder, hayırlı olmayacaksa nasip etmesin. İlimiz için kim daha hayırlı iş yapacaksa, kim bu şehrin sorunlarını daha iyi çözecekse Allah inşallah ona nasip eder.”

“GÖNÜLLERE GİRECEĞİZ”

“Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önümüzdeki seçimi ‘Gönül Belediyeciliği’ olarak açıkladı. Gönülden gönüle kurulan köprülerde sorunlar yaşıyor olmalıyız ki Gönül Belediyeciliği noktasında duruyor liderimiz. Biz de Çorum’da gönüllere girme hedefindeyiz.”

“19 MEGA PROJE, 100 SOSYAL PROJE”

“Sıradan bir aday adaylığı olsun istemedik. Proje ekibi kurduk. Şu an 19 tane mega projemizi hazırladık. Bunların bir kısımlarının görselleri hazır. 100’e yakın sosyal belediyecilik projemiz var.”

“DUA ORDUSU İLE YOL YÜRÜYORUZ”

“Aday adayı olduğum günden bu yana arkamda çok güçlü bir dua ordusu olduğunu hissediyorum. İki hafta sonra adaylar açıklanacak. Bütün adaylarımız muteber, her biri değerli ve çok güzel işler yapabilecek kapasitede insanlar. Onlara da başarılar diliyoruz. Kaderimizde adaylığımız varsa bundan önce sivil toplum örgütündeki yaptığımız işler gibi inşallah hep birlikte yine güzel işlere imza atacağımızı düşünüyorum.” (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
13°
parçalı az bulutlu
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@