“Şoför esnafının sorununu birlik ve beraberlik içinde çözeceğiz”

Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin, şoförler odaları ile sürekli istişare halinde olacaklarını ifade ederek, kimseyi mağdur etmemek, en iyi hizmeti sunabilmek adına çalışmalar ve projeler gerçekleştireceklerini belirterek, ortak amaçlar doğrultusunda güven, dayanışma ve huzur içerisinde kaliteli hizmetler sunacaklarına inancının tam olduğunu dile getirdi.

Güncel 15.05.2014, 00:32 15.05.2014, 00:33
546
“Şoför esnafının sorununu birlik ve beraberlik içinde çözeceğiz”

Çorum ve ilçelerde faaliyet gösteren Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanları, Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası’nda istişare yaparak, mesleğin sorunlarını masaya yatırdılar.

Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya Çorum Taksiciler, Minibüsçüler ve Servisçiler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Gayretli, İskilip Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Abdurrahman Uysal, Kargı Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Orhan Camcı, Mecitözü Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Halil Piroğlu ve Osmancık Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Bilal Karatağ katıldı. Toplantının açış konuşmasını yapan Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin, Manisa'nın Soma ilçesinde trafo patlaması sonucu yaşanan maden kazasında hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet dilediği konuşmasında böyle acıların bir daha yaşanmaması temennisinde bulundu.

Şahin, ayrıca şoförler odaları ile sürekli istişare halinde olacaklarını ifade ederek, kimseyi mağdur etmemek, en iyi hizmeti sunabilmek adına çalışmalar ve projeler gerçekleştireceklerini anlattı. Ortak amaçlar doğrultusunda güven, dayanışma ve huzur içerisinde kaliteli hizmetler sunacaklarına inancının tam olduğunu dile getiren Şahin, şoför ve nakliyeci esnafına da kazasız belasız günler diledi.(Taner ŞİMŞEK)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
17°
açık
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@