SMMMO yönetiminden “gazi” üyelerine ziyaret

Çorum Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Ali Can Doğan ile beraberindeki oda yöneticileri 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle gazi üyeleri Sefa Doğan’ı ziyaret ederek hem günlerini kutladılar hem de vatan için verdiği mücadeleden dolayı şükranlarına sundular.

Güncel 20.09.2016, 23:30 20.09.2016, 23:30
414
SMMMO yönetiminden “gazi” üyelerine ziyaret

Çorum SMMMO üyesi olan Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Sefa Doğan’ın muvazzaf asker olarak vatani görevini yerine getirirken gazi olduğunu hatırlatan Ali Can Doğan, üyelerine Gaziler Günü nedeniyle şükran ziyaretinde bulunduklarını bildirdi.
Doğan Gaziler Günü nedeniyle yaptığı açıklamada “Vatan ve milletimizin bütünlüğü, Türkiye Cumhuriyeti devletinin bekası için canlarını siper etmek suretiyle göstermiş oldukları fedakârlık ve cesaretleri sonucunda gazilik rütbesini hak eden tüm gazilerimizin ve mesleğimizi ifa eden değerli meslektaş gazilerimizin de her yıl 19 Eylül’de kutlanmakta olan “Gaziler Gününü” gününü en içten dileklerimle kutlarım. Bu vesile ile güzel vatanımızı bizlere emanet eden ve ebediyete uğurladığımız gazilerimize Rahmet ve Şükranlarımızı sunarken hayattaki gazilerimize de nice huzurlu, mutlu ve sağlık dolu yaşamlar dilerim” dedi.
Sefa Doğan ise nazik ziyareti için Ali Can Doğan ve yönetimine teşekkür etti.
(Volkan SINAYUÇ)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
az bulutlu
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@