Slogan Yarışması şampiyonuna ödül

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Mesleki ve Teknik Eğitim Okullarında öğrenim gören öğrenciler arasında düzenlenen slogan yarışmasında birinci olan Sıla Yaldıran’a ödül.

Güncel 24.05.2021, 22:08
124
Slogan Yarışması şampiyonuna ödül

İstiklal Marşı’nın Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde kabulünün 100. Yılı nedeni ile İstiklal Marşı ile Mehmet Akif Ersoy’un genç nesiller tarafından daha iyi anlaşılmasını sağlamak amacıyla Mesleki ve Teknik Eğitim Okullarında öğrenim gören öğrenciler arasında “On Kıta Bir Vatan, İlelebet İstiklal” temasına göre slogan yarışması düzenlenmişti.
Çorum İl Milli Eğitim Müdürü Abdullah Kodek, yarışmada birinciliği kazanan Şehit Mustafa Solak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Sıla Yaldıran’ı makamında ağırladı. 
Başarılı öğrencinin ailesi ve öğretmenlerinin de katıldığı törende Milli Eğitim Müdürü Kodek tarafından öğrenciye ödülü verildi. Abdullah Kodek öğrenciyi tebrik ederek başarılarının devamını da diledi. 
Sıla Yaldıran’ın “Al Bayrağın Altında Korkmadan Yaşarım; Kahramanca Yükselir, Alçaklara Şaşarım” sloganı ile birinciliği kazandığı öğrenildi.
(Uğur GÖRKEM)
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
25°
açık
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@