"Sıkılmadık el ve dokunmadık yürek kalmayacak"

AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, AK Parti Çorum Milletvekili MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Aşgın ile birlikte aile ziyaretlerinde bulundu.

Güncel 13.03.2019, 21:20
540
"Sıkılmadık el ve dokunmadık yürek kalmayacak"

Ziyaret kapsamında Kale Mahallesi Hacıbey ve Cevale Dilce, Bahçelievler Mahallesi’nden de Reyhan Bolat ve Buharaevler Mahallesi Nuri Şengül’ün ailesi ziyaret edildi.

AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, ziyarette yaptığı açıklamada, sadece seçim zamanlarında değil her zaman vatandaşın yanında olduklarını belirterek, “Milletvekillerimiz ve teşkilatımızla birlikte her zaman sahadayız. Sadece seçim zamanı değil, bütün zamanlar içerisinde yedi yirmi dört anlayışı ile vatandaşımızla beraberiz. Onların taleplerini beklentilerini karşılama noktasında elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bu ziyaretlerimizde vatandaşlarımız çok güzel ilgi ve alaka gösteriyor. İnşallah her şey bir gün öncesinden güzel olacak. Cumhurbaşkanımızdan, mahalle başkanımıza kadar vatandaşımızın hizmetinde olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Ahlatcı, vatandaşın her zaman yanında olduklarını belirterek, Çorum teşkilatı olarak üstlenmiş oldukları sorumluluk gereği yirmi dört saat sahada olduklarını. Bu kapsamda sıkılmadık el dokunmadık yürek bırakmayacaklarını dile getirdi.

Ev sahipliği yapan vatandaşlar, milletvekillerinin ve başkanların evlerine yaptığı ziyaretten memnun olduğunu belirterek, “Ziyaretleri bizleri oldukça memnun ediyor. Allah’ta kendilerini memnun etsin inşallah. Hükümetimizin çalışmalarından memnunuz. Gördüğünüz gibi Milletvekillerimiz ve başkanlarımız vatandaşın ayağına geliyor. Daha önceden böyle değildi. Vatandaş siyasetçilerin ayağına giderdi. Ancak Cumhurbaşkanımızla birlikte bu anlayış değişti” diye konuştular. Aile ziyaretleri sırasında AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı aileler ile sohbet ettikten sonra çocuklara oyuncak dağıttı.(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
açık
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@