SGK’nın bölge il müdürleri Çorum’da toplandı

Sosyal Sigortalar Kurumu (SGK) Sigorta Primleri Genel Müdürü Savaş Alıç, ilimizde düzenlenen İl Müdürleri Koordinasyon Toplantısı’na katıldı.

Güncel 16.12.2019, 20:50
563
SGK’nın bölge il müdürleri Çorum’da toplandı

SGK Sigorta Primleri Genel Müdürü Savaş Alıç, Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Biçer, Başkanlık Müşaviri Ahmet Metin, Asgari İşçilik Daire Başkanı Ahmet Yetim, Sigorta Primler Daire Başkanı Nedim Can, İşverenler Daire Başkanı İbrahim Özçelik ve İcra Daire Başkanı Mürsel Baki, Çorum SGK İl Müdürlüğü’nde düzenlenen İl Müdürleri Koordinasyon toplantısına katıldı.

Sinop, Ordu, Samsun, Amasya, Çorum, Kastamonu ve Tokat İl müdürlerinin de katıldığı toplantıda konuşan SGK Sigorta Primleri Genel Müdürü Savaş Alıç vatandaş memnuniyetini ön planda tutarak hizmetlerin ivedi ve etkin bir şekilde yürütülmesinin önemini vurguladı. İl müdürlerinin sorunları ile çözüm önerilerini dinledi.

Toplantıda ayrıca 2019 istihdam seferberliğine ilişkin genel değerlendirme, kurum alacakları tahsilat oranının artırılmasına yönelik yapılan iş ve işlemler, daha çok işverenlerimize ulaşıp, teşviklerden faydalanmalarını sağlamak, koordinasyona bağlı il müdürlerinin güncel istatistiki verilerinin değerlendirilmesi ile alınması gereken önlemler ve iyileştirilme çalışmaları görüşüldü.

Kurum çalışanlarını tek tek gezen Alıç, SGK İl Müdürü Ömer Tök’e misafirperverliği için teşekkür etti.

(Volkan SINAYUÇ)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
açık
banner303
Namaz Vakti 28 Kasım 2020
İmsak 06:05
Güneş 07:34
Öğle 12:33
İkindi 15:00
Akşam 17:22
Yatsı 18:46

Gelişmelerden Haberdar Olun

@