Şekerbank Çorum Şubesi’nde “Tasarrufun Altın Günü”

Şekerbank tarafından düzenlenen “Tasarrufun Altın Günü” uygulaması 4-5 Aralık tarihlerinde Çorum Şubesi’nde gerçekleştirilecek.

Güncel 03.12.2014, 00:06 05.12.2017, 23:35
1277
Şekerbank Çorum Şubesi’nde “Tasarrufun Altın Günü”

Şekerbank tarafından düzenlenen “Tasarrufun Altın Günü” uygulaması 4-5 Aralık tarihlerinde Çorum Şubesi’nde gerçekleştirilecek.

Şekerbank Çorum Şube Müdürü Özlem Kavakçı Taç’ın verdiği bilgiye göre, küçük tasarruflara yönelik hazırlanan uygulama kapsamında, hangi ayarda olursa olsun bilezik, yüzük, kolye, çeyrek altın, küpe gibi her türlü ziynet altınını Şekerbank Çorum Şubesi’ne getirenler, bu ziynetlerini 24 ayar değerinde altın olarak Vadesiz Altın Hesapları’nda biriktirebilecekler.

Tasarruf sahipleri, 4-5 Aralık tarihlerinde Şekerbank Çorum Şubesi’ne ziynet altınlarını getirerek, iki gün sürecek “Tasarrufun Altın Günü” uygulamasına katılabilecekler. İstanbul Altın Rafinerisi eksperleri, ziynet sahibinin her türlü altınının 24 ayar 995/1000 saflıkta gram karşılıklarını belirleyecek ve bu altınlar, tasarruf sahibinin banka nezdinde açılan Vadesiz Altın Hesabı’na yatırılacak.

Tasarruf sahipleri, saklama ve çalınma riski olmadan istedikleri zaman Vadesiz Altın Hesapları’na ekleme yapabilecek ve altına dayalı işlemlerini bu hesap üzerinden gerçekleştirebilecekler.

Şube Müdürü Taç, “Tasarrufun Altın Günü” uygulamasıyla küçük yatırımları teşvik ederek yastık altı birikimleri ekonomiye kazandırmayı amaçladıklarını belirterek, “Müşterilerimiz ya da müşterimiz olmak isteyen herkes, bin bir emekle tasarruf ettikleri ziynet altınlarını, şimdi çalınma, kaybolma riski olmadan bankamız güvencesinde biriktirebilecekler. ‘Anadolu Bankacılığı’ misyonumuz ve 71 il ile 101 merkez dışı ilçedeki yaygın şube ağından gelen gücümüzle tabana yaygın tasarrufu teşvik etmeyi hedefliyoruz.” diye konuştu.

Şekerbank’ın Altın Bankacılığı ürün gamında halen; Vadesiz Altın Hesap, Vadeli Altın Hesap, Düzenli Altın Birikim Talimatı ve B Tipi Altın Fonu bulunuyor. Banka, müşterilerine ayrıca internet bankacılığı ile 24 saat altın alım satım işlemi yapma imkânı sağlıyor.
(Recep SERBES)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
25°
az bulutlu
banner303
Namaz Vakti 30 Eylül 2020
İmsak 05:05
Güneş 06:29
Öğle 12:35
İkindi 15:53
Akşam 18:32
Yatsı 19:50

Gelişmelerden Haberdar Olun

@