Şeker sektörünün sorunu Milletvekili Bağcı’ya iletildi

Sefer Kahraman, şeker sanayinin ve Çorum Şeker Fabrikası’nın sorunlarını da içeren, başta özelleştirme konusu, geçici mevsimlik olarak çalışan işçilerin kadro sorunu, fabrikalardaki eleman yetersizliği gibi ana başlıklar olmak üzere Şeker-İş Genel Merkezi’nce hazırlanmış kapsamlı bir dosyayı Bağcı’ya iletti.

Güncel 18.11.2014, 01:36 18.11.2014, 01:37
574
Şeker sektörünün sorunu Milletvekili Bağcı’ya iletildi
Türk-İş Çorum İl Temsilcisi ve Şeker-İş Şube Başkanı Sefer Kahraman, şeker sektörünün sorunlarını TBMM’ye taşımak amacıyla Ak Parti Çorum Milletvekili Cahit Bağcı ile bir görüşme yaptı.

Sefer Kahraman, Ak Parti Çorum Milletvekili, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Dr. Cahit Bağcı’yı makamında ziyaret ederek, hem AK Parti Ekonomi İşleri Başkan Yardımcılığı görevine getirilmesinden dolayı tebrik etti, hem de sektörün ve çalışanların sorunlarını iletti.

Kahraman, Milletvekili Cahit Bağcı ile şeker sanayinin başlıca sorunları hakkında 10 Kasım Pazartesi günü Çorum’da bir görüşme yapmıştı. Bu görüşmenin devamı olarak 14 Kasım Cuma günü Ak Parti Genel Merkezi’ndeki makamında Bağcı’yı ziyaret eden Kahraman, şeker sanayinin ve Çorum Şeker Fabrikası’nın sorunlarını da içeren, başta özelleştirme konusu, geçici mevsimlik olarak çalışan işçilerin kadro sorunu, fabrikalardaki eleman yetersizliği gibi ana başlıklar olmak üzere Şeker-İş Genel Merkezi’nce hazırlanmış kapsamlı bir dosyayı iletti.

Milletvekili Bağcı ise dosyayı Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Mehmet Muş ile diğer genel başkan yardımcılarına ileteceğini, ekonomi birimi olarak önümüzdeki günlerde Başbakan Ahmet Davutoğlu ile bir toplantı yapacaklarını, bu toplantıda da şeker sektörünün sorunlarını görüşmek üzere gündeme aldırmak için çaba göstereceğini bildirdi.

Sefer Kahraman’a ziyareti nedeniyle teşekkür eden Bağcı, şeker sektörünün ve çalışanların sorunlarının takipçisi olduklarını kaydetti.

Kahraman ise tüm şeker sektörü ve çalışanlar adına Milletvekili Cahit Bağcı’ya teşekkür etti.
(ÇORUM HABER)
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
16°
açık
banner303
Namaz Vakti 29 Eylül 2020
İmsak 05:03
Güneş 06:27
Öğle 12:36
İkindi 15:56
Akşam 18:35
Yatsı 19:54

Gelişmelerden Haberdar Olun

@