“Seçimlerle ilgili olarak algı operasyonu yapılıyor”

İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Bilgi Terlemezoğlu,31 Mart seçim çalışmaları kapsamında, Çorum Traktörcüler Sitesi’ni ziyaret etti. İYİ Parti İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Koca ve partililerin de katıldığı ziyarette, esnafın dertleri ve sorunları dinlenildi.

Güncel 17.03.2019, 21:00
419
“Seçimlerle ilgili olarak algı operasyonu yapılıyor”

Ziyarette, Traktörcüler Sitesi’nde bulunan bir kahvehanede esnafa hitap eden İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, 31 Mart seçimleriyle ilgili olarak gelinen bugünkü noktada toplumun gerginleştirildiğini belirterek, “Bu durum çok yanlış. Dün FÖTE çıkardılar, bugün PKK çıkardılar. İyi de bunlar 30 yıldır var. İktidarınızın 17 yılının 13 yılını FETÖ ile geçiren sizsiniz” dedi.

“ÇORUM’DA GÜVENLİKLE İLGİLİ BİR BEKA SORUNU YOK”

Özsaçmacı, iktidar tarafından milletin ayrıştırılmak istendiğini ifade ederek, “Çorum’da seçimlerle ilgili olarak, güvenlikle alakalı, beka sorunuyla ilgili bir sorun yok. Beka sorunu, iki koltuğu bir arada tutmak için bir zeka sorunudur” şeklinde konuştu.

“YENİ KONUT PROJELERİ ÇORUM’UN DERDİNE ÇARE OLMAZ”

Belediye Başkan Adayı Bilgi Terlemezoğlu ise son günlerde Çorum’da konut projeleri ve yeni mimari alanlardan bahsedildiğini, bunların Çorum’un derdine çare olmadığını söyledi. i.

“ALGI OPERASYONU YAPILIYOR”

Terlemezoğlu, 31 Mart seçimleriyle ilgili olarak Çorum’da bir algı operasyonu yapıldığını, Ak Parti’nin CHP’ye giden oylarını geri çevirme derdine düşerek CHP’yi öcü gösterme çabası içine girdiğini, CHP’nin de İYİ Parti’yi öcü göstererek, oylarını geri getirmeye çalıştıklarını aktardı.(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
parçalı bulutlu
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@