“Seçimlere hazırız”

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı, Seçim ve Hukuk İşleri Başkanı Mehmet Aşıla, partilerinin 81 il ve 922 ilçede kuruluşunu gerçekleştirdiğini, 60’ın üzerinde il ve 600’e yakın ilçede kongresini tamamladığını belirterek, “Bileğinin hakkıyla seçimlere girme hakkı kazanan Yeniden Refah Partimiz yine bileğinin hakkıyla seçimleri kazanacak güce sahiptir” dedi.

Güncel 07.02.2021, 18:40
271
“Seçimlere hazırız”

Yeniden Refah Partisi’nin kuruluşundan sadece 7 ay sonra Türk siyasi tarihinin en kalabalık kongresini gerçekleştirdiğini kaydeden Aşıla, açıklamasında şunları dile getirdi:
“Siyasette 24 saat bile çok uzundur, dolayısıyla her an erken seçim olacakmış gibi teşkilat çalışmalarını tamamlayıp, sandık kurullarını oluşturma çalışmalarına da çok hızlı bir şekilde başlamış bulunuyoruz.
Seçimlerde yaklaşık 200 bin sandıkta 60 milyon seçmen oy kullanacaktır. Dolayısıyla sandık kurullarında görev alacak olan yaklaşık 200 bin baş müşahit ve 800 bin müşahitin belirlenmesi için başlattığımız çalışmalar meyvelerini vermeye başlamış olup, sandıkların üçte birinden fazla görevlilerimiz tamamlanma noktasına gelmiştir. Üye sayımız resmi 110 bin, elimizdeki mevcut üye kayıt formlarıyla da 250 bine yaklaşmıştır.
Bu tempoyla gittiğimiz takdirde çok kısa sürede tüm sandık kurullarımızın eksiksiz olarak tamamlanacağı görülmektedir.
Yaşanabilir Türkiye, Yeniden Büyük Türkiye ve adil temeller üzerine kurulmuş Yeni Bir Dünya’yı kurmak boynumuzun borcudur.” (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
parçalı bulutlu
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@