Sanayi Sitesi’nde 440 dükkânın yapımı tamamlanmak üzere

Küçük Sanayi Sitesi, Yaydiğin Köyü Yolu’nda inşaatı devam eden 440 işyerinin yapımında son aşamaya gelindi. Dükkânların yapımı tamamlandığında Aşağı Sanayi’de faaliyet gösteren esnaf, bu dükkânlara taşınacak.

Güncel 12.07.2016, 23:38 12.07.2016, 23:38
785
Sanayi Sitesi’nde 440 dükkânın yapımı tamamlanmak üzere

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Küçük Sanayi Sitesi’nde yapımı devam eden dükkânların tamamlanma aşamasına geldiğini belirterek, dükkânların tamamlandığında Aşağı Sanayi esnafının da yeni dükkânlarına taşınacağını söyledi. Aşağı Sanayi bölgesinin artık ihtiyaca cevap veremez hale geldiğini ve Çorum’a yakışmayan bir görüntü oluşturduğunu söyleyen Başkan Külcü, “Biz esnafımıza duyduğumuz güven sayesinde geleceğe umutla bakıyoruz. Esnafımızla birlikte kol kola önemli çalışmalar yürütüyoruz. Yaptığımız çalışmaları esnafımızla istişare ederek hayata geçiriyoruz. Belediye-esnaf işbirliğinin en güzel örneklerinden bir tanesini daha esnafımıza yönelik yaptığımız bu çalışmalarla hayata geçirdik” dedi.
Aşağı Sanayi esnafının KSS’de yapımı tamamlanmak üzere olan dükkânlara geçtikleri zaman daha rahat, daha modern, daha konforlu dükkânlarda hizmet vereceklerinin altını çizen Başkan Külcü, “Esnafımız, kendisine yakışan mekanlarda ticari faaliyetlerini yürütecek” dedi.
DÜKKÂNLARIN ALT YAPISI DA TAMAMLANMAK ÜZERE
Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, yapımı devam eden dükkânların alt yapılarının Çorum Belediyesi tarafından büyük bir hızla tamamlandığını söyledi. Dükkânların su ve kanalizasyon gibi alt yapısının tamamlandığını, önümüzdeki günlerde de elektrik alt yapısının tamamlanacağını ifade eden Külcü, doğalgaz alt yapısının da tamamlanmasıyla dükkânların hizmet vermeye hazır hale geleceğini kaydetti.
(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
24°
açık
banner303
Namaz Vakti 06 Ağustos 2020
İmsak 03:55
Güneş 05:35
Öğle 12:51
İkindi 16:43
Akşam 19:57
Yatsı 21:30

Gelişmelerden Haberdar Olun

@