Sanayi Sitesi mescidine Eker’den 20 binlik bağış

Çorum 32 Nolu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı ve Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkan Adayı Hasan Eker, Çorum Sanayi Sitesi’nde yapımı devam eden 1.200 kişi kapasiteli mescide şahsi olarak 20 bin TL bağış yaparak, örnek bir yardımda bulundu.

Güncel 25.05.2021, 23:08
99
Sanayi Sitesi mescidine Eker’den 20 binlik bağış

Hasan Eker’e yaptığı anlamlı bağış için teşekkür eden Çorum Sanayi Sitesi Cami, Mescit Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı ve Oto Tamirciler Esnaf Odası Başkanı Necmettin Uzun, mescidi hayırseverlerin katkıları ile bu yıl içerisinde hizmete açmayı planladıklarını söyledi.
Çorum Belediyesi’nin büyük katkısı, esnaf ve hayırseverlerin de yardımları ile mescidin kaba inşaatında yüzde 50 seviyelerine ulaştıklarını ifade eden Necmettin Uzun, mescidin yapımında emeği geçen başta Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın olmak üzere, maddi destek veren hayırsever esnaf ve vatandaşlara teşekkür etti.
Büyüyen Çorum sanayisi için mescit yapımının da büyük bir ihtiyaç haline geldiğini ifade eden Uzun, mescidin sanayi esnafına yakışır bir şekilde yapılacağını kaydetti.
Mescidin yapımında kısa sürede büyük yol kat ettiklerini vurgulayan Uzun, “Mescidimizi inşallah bu yıl içerisinde tamamlayarak hizmete açacağız. Buradan maddi ve manevi destek veren herkese Çorum Sanayi Sitesi Cami, Mescit Yaptırma ve Yaşatma Derneği Yönetim Kurulu adına teşekkür ederim” dedi.
Necmettin Uzun ayrıca, mescide yardım etmek isteyen hayırseverlerinde derneğe yada odaya ulaşabileceklerini de sözlerine ekledi.
(Haber Merkezi)
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
28°
az bulutlu
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@