Sanal gerçeklik TIR’ı Çorum’da

Samsung, teknoloji meraklılarını Gear VR 4 boyutlu sanal gerçeklik sineması ile unutamayacakları bir deneyim yaşamaya davet ediyor.

Güncel 21.09.2016, 00:04 20.09.2016, 23:25
1264
Sanal gerçeklik TIR’ı Çorum’da
Samsung, akıllı telefonun ötesine geçen mobil deneyimin sınırlarını zorlamaya devam ediyor. Kullanıcıları maceranın tam ortasında hissettiren Gear VR teknolojisi ile Samsung, 2016 yılı yaz ayları boyunca çok özel bir deneyimi Türkiye’nin 15 şehrinde tüketicilere ulaştırdı.
Kanyon AVM’de ilk olarak Haziran ayında İstanbullularla buluşan Sanal Gerçeklik TIR’ı Çorum’da da teknoloji tutkunlarıyla buluştu.
Operasyon Sorumluları Yunus Alkan ve Burak Karakuş gözetiminde Çorum’a gelen ve bugün de Saat Kulesi’nde Çorumlularla buluşmaya devam edecek Samsung Sanal Gerçeklik TIR’ı ile aslı Los Angeles’ta bulunan Six Flags Magic Mountain rollercoaster heyecanı tüm Türkiye’yle buluşuyor.
Anadolu’nun birçok şehrine uğrayan önceki gün Samsun’dan gelen ve 22 Eylül günü ise Konya’ya gidecek olan Samsung Sanal Gerçeklik TIR’ına tüm Çorumluları davet eden Alkan ile Karakuş, “En son teknolojilere ilgisini yakından bildiğimiz halkımızı etkinliğimize davet ediyoruz. Dünyanın en özel eğlencelerinden birini Gear VR deneyimiyle tüm Türkiye’ye taşımanın gururunu yaşıyoruz. Tüm teknoloji meraklılarını Gear VR deneyiminin yanı sıra Galaxy S7 serisinin üstün performansına da tanık olabileceği bu eğlenceli yolculuğa davet ediyoruz.
Kullanıcıları aksiyonun tam ortasında hissettiren Gear VR; yüzlerce oyun, uygulama ve filmi içeren geniş içeriğiyle tüketiciye eşsiz bir sanal gerçeklik deneyimi sunuyor. Üçüncü nesil Gear VR sanal gerçeklik gözlüğü Samsung Galaxy S7, Galaxy S7 edge, Galaxy S6, Galaxy S6 edge ve Galaxy Note5 ile kullanılabiliyor. 318 gram ağırlığındaki üçüncü nesil Gear VR, önceki modellerden yüzde 19 daha hafif olmasıyla dikkat çekiyor. Daha geniş bir arayüz ve touchpad ile sunulan ürün, kullanıcıya daha kolay kullanma imkanı da sağlıyor” dediler.(Volkan SINAYUÇ)
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@