Şamlıoğlu Toyota’dan örnek çevre duyarlılığı

Çorum’un gözde otomotiv kuruluşlarından Toyota yetkili satıcısı Şamlıoğlu Otomotiv önemli bir sosyal sorumluluk projesine daha imza attı.

Güncel 11.10.2017, 00:36 11.10.2017, 11:18
1229
Şamlıoğlu Toyota’dan örnek çevre duyarlılığı

İlimizde düzenlenen bir çok sosyal etkinliğe katkı sağlayan Şamlıoğlu Toyota çevreci Hybrıd araçlar ve arazi taşıtı Hılux ile birlikte Örencik Köyü Öz Şelalesi’nde çevresinde piknikçilerin bıraktığı atıkların toplanarak bertaraf edilmesi için konaklamalı camping etkinliği düzenledi. Çevre duyarlılığının çok ciddi önem kazandığı günümüzde çevreye duyarlı olmanın, çevre bilinci uyandırmanın ve farkındalığının oluşmasını amaçlayan etkinlik kampçılar ve çevreciler tarafından büyük ilgi gördü.

Şamlıoğlu Toyota Satış Müdürü Abdillah Çoban, piknik sonrası çevreye saçılan çöplerin doğa dengesini olumsuz etkilediğini, suları kirlettiğini ve çevrede ciddi olumsuz koku oluşturduğunu belirterek “Halkımızdan talebimiz piknik etkinliği sonrası çöplerini yanlarına alarak çöp toplama alanlarına atılmalarının sağlanmasıdır. Şamlıoğlu Toyota çevreci felsefenin sahibi olarak zararlı gazlar üretmeyen emisyonu düşük çevreci Hybrıd araçlar üretmekte, bu teknolojinin yaygınlaşmasına öncülük ederek çevreciliğin sahibi olduğunu vurgulamaktadır. Sosyal Sorumluluk projelerine de evsahipliği yapan Şamlıoğlu Toyota çevre bilincini artırmak için tüm gayreti ile çevre faaliyetlerine desteklerini sürdürecektir. Önümüzdeki günlerde bir başka piknik alanında, bir tepe kenarında, bir ırmak ve dere kenarında Toyota C-hr Hybrıd ve Hılux ile çöp toplayan bir kampçı grubu görürseniz şaşırmayın! Onlar Şamlıoğlu Toyota çevreci gönüllüleri olacaktır. Tüm Çevre Dostu! Gönlü güzel insanlara saygılarımızı sunarız” dedi.

(Volkan SINAYUÇ)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
24°
açık
banner303
banner364
Namaz Vakti 06 Ağustos 2020
İmsak 03:55
Güneş 05:35
Öğle 12:51
İkindi 16:43
Akşam 19:57
Yatsı 21:30

Gelişmelerden Haberdar Olun

@