19 Mart 2014 Çarşamba 22:36
Salim Uslu: “Çorum nitelikli bir şekilde büyüyor”

Ak Parti Çorum Milletvekili TBMM İdare Amiri Salim Uslu, Ak Parti hükümeti ile Çorum’un gereken payı ve yatırımları aldığını kaydederek, “Bu hizmetlerin devamı açısından Belediyemizin mazbatasını yeniden verelim. Çorumluların aklına ve zekasına güveniyorum” dedi.

Yeni sebze ve meyve hali açılışında konuşan Uslu, Çorum’daki yatırımların artığını ve artmaya da devam ettiğini ifade ederek, “İlçe ve beldelerimiz ile yoğun bir çalışma ve koşuşturma içinde Çorum’u yeniden kuruyoruz. Çorum’umuz nitelikli olarak büyüdü” dedi.

Türkiye’nin gelişip ve büyürken, Çorum’un da değiştiğini ve büyüdüğünü belirten Uslu, “Ama birileri bu heyecanı, büyümemizi, Anadolu’nun parlayan yıldız kenti olmasından rahatsızlık duyarak yolumuzu kesemeye çalışıyorlar. Bu hizmetlerin devamı açısında Belediyemizin yeniden mazbatasını verelim. Ben Çorumluların aklına ve zekasına güveniyorum.

Bu seçimi Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın referandumu haline getirmek isteyenler var. Yani Tayyip Erdoğan gitsin mi, gitmesin mi olarak görüyorlar. Ama biz bu seçimde başbakanımızı kurda kuşa yem etmeyelim” şeklinde konuştu.
(Taner ŞİMŞEK)

Son Güncelleme: 20.03.2014 00:02