Şahiner’den polislere tebrik

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 172. yılı dolayısıyla, tebrik mesajı yayınladı.

Güncel 10.04.2017, 20:57
676
Şahiner’den polislere tebrik

Şahiner, Türk Polis Teşkilatı’nın ülkedeki, huzur, güven ve istikrar ortamının korunmasındaki en büyük güvence olduğunu ve 10 Nisan’ın Türk Ulusunun huzur ve güvenliğini sağlayan Türk Polisi’ne gösterdiği saygı ve sevginin gösterge günü olduğuna değinirken, “172 yıl önce, vatandaşlarımızın esenliği ve güvenliğini temin etmek amacıyla kurulan Polis Teşkilatımız, kamu düzeninin sağlanması huzur ve barış ortamının devamı için, üstün görev anlayışı içinde cansiperane gayretlerini sürdürmektedir. Toplum güvenliğinin en temel öğesi Polis Teşkilatı’dır. Ülkemizde iç güvenliği sağlamak, Türk ulusunun canını, malını, şerefini, namusunu korumak için gecesini gündüzüne vefakâr polislerimiz var bizim” dedi.

Şahiner, görevleri başında şehit düşen polislerimize bir kez daha Allah’tan rahmet dilerken, Türk Polis Teşkilatı’nın 172. kuruluş yıl dönümünü tebrik etti ve başarılar diledi.

(Esra ESEN)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
23°
parçalı az bulutlu
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@