“Sağlıkçıların haklarının teşekkürle geçiştirilmesini istemiyoruz” 

Sağlık-Sen Çorum Şube Başkanı Ahmet Saatcı, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı'yı ziyaret etti. Saatcı ziyarette yaptığı konuşmada, “Sağlık-Sen olarak; ülkemize, milletimize hizmet eden, verdikleri hizmetlerde özveri ve fedakârlığı ön planda tutan, herkese teşekkür ediyor, minnetlerimizi ifade ediyoruz. Ülkemizi ve milletimizi karşılıksız seviyoruz. Sendikacılığı ülkemizin huzur ve güvenini kaçırmayacak, masum insanları sıkıntıya sokmayacak ilkeyle yapmaya çalışıyoruz. Çalışanlarımızın haklarını aramak, kazanım sağlamak için mücadele ederken ülke sevdamızı göz ardı etmiyoruz” dedi.

Güncel 01.07.2021, 23:00
171
“Sağlıkçıların haklarının teşekkürle geçiştirilmesini istemiyoruz” 

Sağlık çalışanlarına yönelik haklı taleplerin karşılanması konusunda yetkililerden gereken desteğin sağlanmasını arzuladıklarını kaydeden Saatcı, “Pandemi ile en çok mücadele eden, neredeyse bir buçuk yıla aşkın süredir nefes almadan mesai yapan çalışanlarımıza, hak ettikleri değerin karşılığının ücret olarak ta verilmesini arzu ediyoruz. Çalışanlarımız artık bitkin ve yorgundur. Bu nedenle artık hakların teşekkürle geçiştirilmesini istemiyoruz. 2021 yılında yapılacak toplu sözleşmede Sağlık-Sen tarafından dile getirilecek olan; haklı taleplerimizin verilmesini talep ediyor, yetkililerden bu konuda gereken desteği vermelerini bekliyoruz” ifadelerini kullandı. 
AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı da Sağlık-Sen Şube yönetiminin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Sağlık-Sen'e milli meselelerde verdiği destekten dolayı teşekkür etti. Yerli ve milli olana destek veren sivil toplum örgütlerinin ülke için büyük şans olduğunu belirten Ahlatcı, “Sağlığa çok önem verdik, vermeye devam edeceğimizin bilinmesini istiyoruz. Sağlık yatırımları neticesinde kurulan modern şehir hastaneleri ile ülke olarak; sağlık turizmi noktasında cazibe merkezlerinden biri haline geleceğimizi düşünüyoruz. Ülkemiz güçlendikçe her kesimin bundan ziyadesiyle faydalanacağının bilinmesini istiyoruz.” (Haber Merkezi) 
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
25°
açık
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@