Sağlık idarecileri Tabip Odası için bir araya geldi

Çorum'daki sağlık idarecileri, Tabip Odası'nı güçlendirme ve geliştirme amacıyla gerçekleştirilen organizasyonda bir araya geldi.

Güncel 30.11.2014, 22:09 30.11.2014, 23:10
916
Sağlık idarecileri Tabip Odası için bir araya geldi
Çorum'daki sağlık idarecileri, Tabip Odası'nı güçlendirme ve geliştirme amacıyla gerçekleştirilen organizasyonda bir araya geldi.

İl Sağlık Müdürü Dr. İsmail Yücel, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Turgay Happani, Halk Sağlığı Müdürü Dr. Ahmet Barış, İl Sağlık Müdür Yardımcısı Dr. Hüseyin Göksal, Elitpark Hastanesi Başhekimi Dr. Ömer Akkaş, Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesi yöneticisi Dr. Fahri Şahin, 112 Başhekimi İlker Uzeli, Sungurlu Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Volkan Taşova, Osmancık Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Yüksel Yücel, İskilip Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Özlem Ersoy, Alaca Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Metin Karan, Mecitözü Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Mithat Bekdemir, Ortaköy Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Musa Turan ve diğer ilçe hastaneleri yöneticilerinin katıldığı yemek organizasyonunda, Çorum Tabip Odası Başkanı Dr. Mustafa Azak bir açılış konuşması yaptı. Konuşmasında, odanın faaliyetleri hakkında bilgiler verdikten sonra hekimlerin çatı örgütünün Tabip Odaları olduğunu ve odanın her zaman güçlü konumda olması gerektiğini belirten Azak, Odanın güçlendirilmesi ve etkin hale gelebilmesi için sağlık idarecilerinden organizasyonlara destek vermelerini talep etti.

Kurucu Başkan Dr. Ömer Akkaş ise Tabip Odası’nın önemini ve mevcut durumunu özetleyen bir konuşma yaptı. Barolar birliği örneğini veren Dr. Ömer Akkaş, hekimlerin meslek odalarına daha fazla sahiplenmelerini istedi.

Organizasyonda, Tabip Odası sponsoru Deniz Medikal'e de plaket verildi. İl Sağlık Müdürü Dr. İsmail Yücel, plaket takdimi öncesi, organizasyona katılan tüm hekimlere hitaben toplantının anlamına binaen bir konuşma gerçekleştirdi.

Haznedar Et Lokantası'nda samimi bir havada gerçekleşen yemek organizasyonu sonrası topluca fotoğraf çekildi.
(ÇORUM HABER)
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
27°
açık
banner303
Namaz Vakti 28 Eylül 2020
İmsak 05:03
Güneş 06:27
Öğle 12:36
İkindi 15:56
Akşam 18:35
Yatsı 19:54

Gelişmelerden Haberdar Olun

@