“Safranboluluların tercihi karşılıksız kalmayacaktır”

Adalet ve Kalkınma Partisi Çorum Milletvekili ve TBMM İdari Amiri Uslu, Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy’u makamında ziyaret etti.

Güncel 04.05.2014, 21:50 04.05.2014, 21:51
742
“Safranboluluların tercihi karşılıksız kalmayacaktır”

Adalet ve Kalkınma Partisi Çorum Milletvekili ve TBMM İdari Amiri Uslu, Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy’u makamında ziyaret etti.

Uslu ikinci kez başkanlık koltuğuna oturan Aksoy’un projelerinin arkasında olduklarını söyleyerek, Hak-İş Genel Başkalığı döneminde Karabük Demir Çelik’in kamu ve özel halini bizzat bildiğini, yani Karabük ve Safranbolu’nun geçmişini de iyi bilen bir kişi olduğunu dile getirdi.

Karabük’te verilen mücadelede Kardemir’i sahip çıkıldığını, şimdi Karabükspor ve öğrenci sayısı 30 bini geçen üniversitesi ile kentin sanayisinin de geliştiğini belirten Salim Uslu, “Şimdi Karabük’ü yeniden imar etmek Karabük ve Safranbolu’nun iyileşmesine katkıda bulunmak noktasında ülkenin siyasal bir istikrara ihtiyacı var. Bütün kalkınma bütün gelişme bütün iyileşmeler ancak istikrar ortamında olur. Toplumda istikrarı satın almıştır ve istikrardan yana tercihini koymuştur. Son 30 Mart seçimlerinde de yine Başkanımız Necdet Aksoy’u seçmek suretiyle istikrara olan isteğini ortaya koymuştur” dedi.

AKP hükümeti olarak devletin imkanlarını halkla buluşturma noktasında yoğun çaba içerisinde olduklarını, 12 yıllık iktidarları döneminde Karabük’te de bunu gösterdiklerini, Safranbolu halkının da tercihinin karşılıksız kalmayacağını belirten Uslu, Başkan Aksoy’a çalışmalarında başarı diledi.

Salim Uslu’nun kendilerini daha önceki dönemlerde de yalnız bırakmayarak ziyaret ettiğini belirten Aksoy, “Safranbolu ziyaretlerinden dolayı da son derece mutlu oldum. Kendilerine Safranbolu, Safranbolu halkı ve şahsım ile ilgili iyi dileklerinden ve desteklerinden ötürü de teşekkürlerimi sunuyor, yeniden şehrimize hoş geldiniz diyorum” dedi.

Çorum Milletvekili Salim Uslu’nun ziyaretinde Safranbolu Kaymakamı Murat Bulacak ve AKP İl Başkanı Ömer Ayar’ da eşlik ettiler. (İHA)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
16°
açık
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@