Rektör Alkan’dan, Sakarya Üniversitesi Rektörüne ziyaret

Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Reha Metin Alkan, Sakarya Üniversitesi Rektörü Muzaffer Elmas’ı makamında ziyaret etti.

Güncel 28.11.2016, 22:19
541
Rektör Alkan’dan, Sakarya Üniversitesi Rektörüne ziyaret

Ziyareti öncesinde, Sakarya Üniversitesi’nde 20’nin üzerinde ülkeden bilim insanının ve toplamda 600 civarında akademisyenin katılımıyla gerçekleştirilen “4. Uluslararası Yükseköğretimde Kalite”  (ICQH 2016) Kongresinde sunum yapan Rektör Reha Metin Alkan,  Sakarya Üniversitesi’nde düzenlenen uluslararası organizasyonun başarılı ve verimli bir şekilde gerçekleştirilmesinden dolayı Rektör Muzaffer Elmas’a teşekkür etti. Aynı zamanda iyi bir ev sahipliği yaptıklarını ve kendilerinin çok iyi ağırlandıklarını ifade eden Prof. Dr. Alkan,  Sakarya Üniversitesi ile her türlü iş birliği yapmaktan büyük mutluluk duyacaklarını söyledi.

Sakarya Üniversitesi Rektörü Muzaffer Elmas ise Prof. Dr. Reha Metin Alkan’ın kongreye katkılarından ve ziyaretten büyük bir mutluluk duyduğunu ifade ederek her zaman ortak iş birliklerine açık olduklarını, birlikte çalışmaktan onur duyacaklarını dile getirerek Rektör Alkan’a çalışmalarında başarılar diledi.

(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
parçalı az bulutlu
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@